Better workplace. Vaši pacienti sa budú cítiť príjemnejšie a uvoľnenejšie. Vaši lekári budú motivovanejší a spokojnejší. Vyrábame nábytok z certifikovaných a hygienicky nezávadných materiálov pre všetky typy zdravotných zariadení. Zariadime vám modernú ambulanciu novej generácie presne podľa vašich predstáv. Rozdiel je v R-faktore.

Komplexné riešenia
3D vizualizácie v cene realizácie
Dodržiavanie noriem v zdravotníctve
Aftershooting bonus pre vás

Nábytok na mieru
s dôrazom na vašu
špecializáciu

Nábytok na mieru je náš prostriedok. Kompletná ambulancia s vašou vlastnou identitou je náš cieľ. Držíme sa pritom kréda, že celok je viac ako len súčet častí. Nábytok do ordinácií, nábytok do čakární, nábytok na recepcie, denná miestnosť, ako aj kuchynky či nemocničné jedálne – to všetko tvorí nový priestor s dokonalou synergiou.

Lavice do čakárne

Naša spoločnosť je overeným výrobcom funkčných a kvalitných lavičiek, ktoré dodávajú eleganciu a pohodlie vašej čakárni. Naša široká ponuka lavíc uspokojí aj tých najnáročnejších zákazníkov, pretože kladieme dôraz na kvalitu, ergonómiu a estetiku. Pri navrhovaní našich produktov sa zameriavame na to, aby čakáreň nebola len bežným priestorom, ale miestom, kde sa klienti alebo návštevníci budú cítiť vítaní a príjemne. Chápeme, že komfort je kľúčovým faktorom v čakárni, preto sme sa sústredili na tvar a výšku sedenia, aby naše lavičky poskytovali skutočný relax pre každého užívateľa. Navyše, naša široká škála dizajnov a farieb zaručuje, že si vyberiete lavice, ktoré dokonale zapadnú do vášho interiéru.

3D návrh interiéru
v cene Realizácie

Podľa vašich predstáv a na základe našich bohatých skúseností pre vás pripravíme Realistickú vizualizáciu vašej ambulancie. Svoj budúci pracovný priestor uvidíte vopred a do najmenších detailov.

8 krokov k úspešným
Realizáciám

Každú realizáciu flexibilne prispôsobíme vašim požiadavkám.

Naša výroba, náš R-faktor

Vyrobíme pre vás nábytok na mieru z kvalitných materiálov, ktorý sa prispôsobí vašim potrebám.

R-faktor v dodaní a montáži

Nábytok vám dodáme vo vopred dohodnutých termínoch a postaráme sa o jeho precíznu montáž.

Starostlivosť, ktorá trvá Roky

Našich zákazníkov si veľmi vážime, a preto ponúkame spoľahlivý servis nábytku v čo najkratšom čase.

Hľadáte
inšpirácie?