Better workplace. Vytvoríme vám príjemnejšie, zdravšie, inšpiratívnejšie a kreatívnejšie pracovné prostredie. Prinášame najmodernejšie Riešenia interiérov novej generácie, ktoré zahŕňajú kompletné firemné priestory – od vstupných recepcií cez kancelárie a zasadačky až po kuchynky. Rozdiel je v R-faktore.

Komplexné riešenia
3D vizualizácie v cene realizácie
Ergonómia priestoru
Aftershooting bonus pre vás

Nábytok na mieru
s vašou korporátnou identitou

Nábytok na mieru je náš prostriedok. Kompletný firemný interiér s vašou vlastnou identitou je náš cieľ. Držíme sa pritom kréda, že celok je viac ako len súčet častí. Kancelárky nábytok, nábytok do zasadačiek, nábytok do recepcií, nábytok do open space, ergonomické a výškovo-nastaviteľné stoly, všetky druhy stoličiek, manažérske kreslá, ako aj kuchynky či jedálne – to všetko tvorí nový priestor s dokonalou synergiou a v súlade s vašou firemnou DNA.

Typizovaný značkový nábytok

Rehak je oficiálny certifikovaný predajca viacerých Rešpektovaných európskych značiek. Spolupracujeme napríklad s globálne pôsobiacou spoločnosťou NARBUTAS, ktorá je so svojimi 1 030 zamestnancami a výrobným závodom na ploche 36 000 m2 najväčším výrobcom firemného nábytku v strednej a východnej Európe. Sme tiež oficiálnym partnerom renomovanej spoločnosti RIM, ktorá sa špecializuje na výrobu stoličiek. Vďaka našim nadštandardným vzťahom vám vieme zabezpečiť nielen vysokokvalifikovanú odbornú montáž, ale aj promptné dodanie náhradných dielov.

3D návrh interiéru
v cene Realizácie

Podľa vašich predstáv a na základe našich bohatých skúseností pre vás pripravíme Realistickú vizualizáciu vašej kancelárie. Svoj budúci pracovný priestor uvidíte vopred a do najmenších detailov.

Akustické Riešenia
pre náročných

Better workplace – to je tiež akustický komfort priestoru. Naše akustické Riešenia pozitívne vplývajú na psychickú pohodu a zdravie vašich zamestnancov, maximalizujú súkromie a minimalizujú ruchy, ktoré by mohli narušiť ich koncentráciu na prácu. Využívame pritom širokú škálu produktov, ako sú stolové paravány, voľne stojace priečky, akustické obklady stien a stropov, visiace cloudy, prípadne silent rooms – malé akustické búdky, ale aj priestranné meetinngové miestnosti. Radi využívame akustické systémy z udržateľných, recyklovateľných materiálov. V prípade záujmu vám zabezpečíme akustické Riešenie podľa individuálnych a špecifických požiadaviek vašej firmy.

8 krokov k úspešným
Realizáciám

Každú realizáciu flexibilne prispôsobíme vašim požiadavkám.

Naša výroba, náš R-faktor

Vyrobíme pre vás nábytok na mieru z kvalitných materiálov, ktorý sa prispôsobí vašim potrebám.

R-faktor v dodaní a montáži

Nábytok vám dodáme vo vopred dohodnutých termínoch a postaráme sa o jeho precíznu montáž.

Starostlivosť, ktorá trvá Roky

Našich zákazníkov si veľmi vážime, a preto ponúkame spoľahlivý servis nábytku v čo najkratšom čase.

Hľadáte
inšpirácie?