Spoľahlivý
partner pre
architektov
a dizajnérov

Špičkový servis

Vitajte v našom svete interiérového dizajnu. Veľmi radi budeme vašim spoľahlivým partnerom realizácií pre vaše kreatívne a custom riešenia v oblasti nábytku a interiérového dizajnu. Sme hrdými partnermi renomovaných architektov a spoločne tvoríme interiéry, ktoré oživujú komerčné priestory, súkromné interiéry a zdravotnícke zariadenie.

Vážime si vašu odbornú prácu, a preto by sme vám na základe našich dlhoročných skúseností radi ukázali ako vzájomne prepojiť vaše odborné znalosti, cit pre detail a dizajn s našimi technickými skúsenosťami z realizácií. Naša idea je uľahčiť a zrýchliť prácu nám všetkým tak, aby vznikali jedinečné diela pre koncového zákazníka. Zanechajme u nášho klienta neutíchajúci pocit spokojnosti, nadšenia a radosti z nášho spoločného diela.

Ruka v ruke

Spolu s nami môžete vaše projekty premeniť na realitu a zhmotniť ich do kompletnej realizácie. Naším cieľom je premeniť vaše projekty na realitu a zhmotniť ich do kompletnej realizácie a naplniť tak túžby a očakávania našich spoločných klientov aodovzdať im to najlepšie z nás.

Benefity spolupráce

  • Garancia kvality a termínov
  • Férový cash back systém
  • Kompletné služby na mieru
  • K dispozícií náš showroom, vrátane občerstvenia
  • Vzorky materiálov v našom showroome
  • Možnosť nahliadnúť do našej výroby
  • Po dokončení zákazky sme vám schopní zabezpečiť profesionálne foto, video a referenciu z realizácie
VUB Respect fingo Medirex agromačaj Otis Ag naradie 2C thyssenkrupp snef sala loguma karcher dispo coop ca TZMO NDS CK DAKA Intercars ecaza Stefe Porsche vuje stu schindler mahle lear gct dhl cez bosch

Postup spolupráce

1. Prejednanie a schválenie projektovej dokumentácie a následná tvorba cenovej kalkulácie
2. Po odsuhlasení cenovej kalkulácie nasleduje laserové zameranie priestoru
3. Tvorba výrobnej projektovej dokumentácie aj s prípadnými korekciami po zameraní
4. Konzultácia ohľadom projektovej dokumentácie a následne schválenie
5. Objednávka materiálov, komponentov a výroba nábytku
6. Odborná montáž pod dohľadom projektového manažéra
7. Priebežná foto dokumentácia počas realizácie
8. Odovzdanie diela

Rozdiel je v R-faktore

Realistické dodacie doby
Riešenia na mieru
Rozumné ceny
Reálne vzorky materiálov
Reprezentatívny showroom
Realizácia podľa projektov
Rýchla komunikácia
Radosť z výsledku

Projektový manažér

Pri každom projekte budete spolupracovať s jedným a tým istým projektovým manažérom, ktorý pre vás bude ako vaša pravá ruka. Je to skúsený odborník v oblasti konštrukčných riešení nábytku a projektového manažmentu, ktorý bude mať dohľad nad celým procesom realizácie. V prípade potreby zastreší aj komunikáciu s klientom, či ďalšími stranami.

Dodanie a montáž

Ako jedna z mála firiem na Slovensku disponujeme tímom montážnikov a vozovým parkom na dopravu. Naši skúsení montážnici sú interní zamestnanci, preto máme priamy dosah na kvalitu ich práce a prístup k zákazníkom. Vlastná doprava je zárukou, že nábytok dodáme vždy včas a nepoškodený.

Sila našej výroby

Naša história, ktorú tvoria rokmi overené skúsenosti nám umožňuje efektívne sa vyhýbať chybám. S precíznym pohľadom na detaily vám vyrobíme kvalitné interiérové prvky pre akýkoľvek projekt.

Nechajte sa inšpirovať našim portfóliom a rokmi overenými skúsenosťami. Spolu môžeme vytvoriť interiéry, ktoré vás a vašich klientov nadchnú. Kontaktujte nás ešte dnes a začnite spolu s nami cestu k novým výzvam a úspechom.

Hľadáte
inšpirácie?