Váš dom či byt zmeníme na miesto, ktorému sa hovorí domov. Príjemný, komfortný dizajnový a útulný. Prinášame najmodernejšie Riešenia interiérov novej generácie, ktoré zahŕňajú všetky miestnosti v domácnosti. Využívame pritom nábytok na mieru, ktorý dá vášmu interiéru punc jedinečnosti a originality. Rozdiel je v R-faktore.

Komplexné riešenia
3D vizualizácie v cene realizácie
Funkčný dizajn
Aftershooting bonus pre vás

Nábytok na mieru,
ktorým vyjadríte svoje Ja

Na základe našich 3D návrhov alebo podľa vašich vlastných projektov pre vás vyrobíme nábytok na mieru do celej domácnosti – od kuchyne cez všetky izby až po pracovňu. Naše riešenia vynikajú moderným dizajnom, originálnym prevedením, vysokokvalitnými materiálmi, ako aj množstvom kreatívnych a inovatívnych doplnkov. Výsledkom je krajší domov, ktorý dokonale vyjadrí vaše vlastné Ja.

3D návrh interiéru
v cene Realizácie

Nechajte to na našich dizajnérov. Navrhneme vám kompletný interiér všetkých ťažiskových miestností a pripravíme profesionálne 3D vizualizácie. Vďaka nim získate dokonalú predstavu a svojom budúcom bývaní. Návrhy kúpeľní a menších miestností nerobíme samostatne, ale iba ako súčasť komplexnejšieho projektu.

8 krokov k úspešným
Realizáciám

Na našom prvom stretnutí si vypočujeme vaše požiadavky a prejdeme možnosti, ako ich premietnuť do konečného výsledku. Stačí, keď si pripravíte pôdorys priestoru, fotky súčasného stavu a približnú predstavu, ako by mal váš nový interiér vyzerať. Na základe toho vám vypracujeme cenovú kalkuláciu. Po schválení ceny sa pustíme do hlbšej analýzy vašich potrieb a návykov, aby sme vám mohli pripraviť najvhodnejšie riešenie. Analýza tiež zahŕňa vaše predstavy o farebnosti a interiérovom štýle. Prejdeme si vzorkovnice a odporučíme farebné kombinácie podľa najnovších trendov. Správne technické a konštrukčné riešenia nábytku v spojení so znalosťami z ergonómie priestoru sú zárukou toho, že váš interiér naplánujeme s dôrazom na kvalitu, funkčnosť a najnovšie trendy v interiérovom dizajne. S našimi návrhmi môžete počítať štandardne do 14 dní od ich zadania. Pripravíme vám profesionálne 3D vizualizácie, v ktorých nájdete spojenie svojich požiadaviek s našimi odporúčaniami. Po odsúhlasení konečných návrhov vám pripravíme cenovú kalkuláciu na výrobu a montáž nábytku. Ak si nás vyberiete ako dodávateľa aj na realizáciu interiéru, odpočítame vám 100 % z ceny vizualizácie. Po odsúhlasení cenovej kalkulácie prídu naši odborníci laserovo zamerať vaše priestory. Na to je potrebné, aby v nich boli dokončené podlahy, stropy a steny. Na zameraní prebehne detailné zakreslenie všetkých potrebných prvkov ako elektrické a montážne otvory, okná, dvere a nasleduje príprava podkladov do výroby. Vašu zákazku zrealizujeme s využitím našej výroby priamo na Slovensku. Vďaka tejto výhode máme celý výrobný proces plne pod kontrolou. Používame pri tom špičkové strojné zariadenia a technológie, ako aj vysokokvalitné a rokmi overené materiály od popredných výrobcov a značiek. Montáž zabezpečujú naši skúsení interní technici. Za ich prácu a prístup k vašim potrebám sa môžeme zaručiť. Aby všetko prebehlo hladko, vytvoríme vám časový plán. Od zamerania po realizáciu môžete počítať s časovým rozsahom 4 až 10 týždňov. Pred montážou je potrebné pripraviť priestor na náš príchod. Po montáži doladíme všetko do posledných detailov a odovzdáme vám hotový interiér. Dodaním a montážou sa to u nás nekončí. Zaujíma nás, či naše interiérové riešenia splnili vaše očakávania. Ak pri užívaní nábytku zistíte akékoľvek nezrovnalosti alebo budete potrebovať čokoľvek doplniť, sme tu stále pre vás, a to aj po rokoch. Klientov si vážime, preto zabezpečujeme špičkový, spoľahlivý a rýchly servis nábytku.

Naša výroba, náš R-faktor

Vyrobíme pre vás nábytok na mieru z kvalitných materiálov, ktorý sa prispôsobí vašim potrebám.

R-faktor v dodaní a montáži

Nábytok vám dodáme vo vopred dohodnutých termínoch a postaráme sa o jeho precíznu montáž.

Starostlivosť, ktorá trvá Roky

Našich zákazníkov si veľmi vážime, a preto ponúkame spoľahlivý servis nábytku v čo najkratšom čase.

Hľadáte
inšpirácie?