BETTER HEALTH PLACE
Zariadenie ambulancie na mieru
Typ interiéru Gynekológia
Miesto Senec
Rozloha 4 miestností
Dátum 2021

Funkčnosť a dizajn

Priestor, kde sa podľa požiadavky klienta vytvoril koncept funkčnosti a dizajnu. Úspešný projekt realizácie gynekologickej ambulancie v Senci, kde sme realizovali vyšetrovaciu miestnosť, ambulanciu sestier a čakáreň. 

 

image

Keďže sa jedná o gynekologickú ambulanciu zvolili sme jemné ružové odtiene v kombinácií s krémovou. Tieto farby sa vnímajú ako farby čistoty a pokoja.

Čistota a pokoj

Pri návrhu sme sa snažili zohľadniť potreby pacientiek a zabezpečiť, aby bola každá zóna vytvorená s ohľadom na ich pohodlie a súkromie.

Venovali sme veľkú pozornosť celkovej atmosfére v ambulancii. Jednou z kľúčových faktorov bola bezpečnosť a spoľahlivosť vybavenia.

Zvolili sme nábytok, ktorý spĺňa všetky hygienické štandardy a zaručuje bezpečnosť a pohodlie. 

Jednotný štýl

Kombináciou neutrálnych tónov a prelínajucích detailov nábytku, ktorého dizajn je ľahký a veľmi pohodlný, víta nová ambulancia svojich pacientov v príjemnom a krásnom priestore. Tento interiér sa vyznačuje svetlosťou a hrou ružovej a krémovej farby.

image

V celom interiéri sme zachovali jednotný moderný štýl. Celý priestor je najmä prispôsobeny potrebám a funkciám každej ambulancie. 

Dôležitý prvý dojem

Požiadavkou našej zákazníčky bolo vytvoriť príjemný kútik v čakárni, ktorý zanechá príjemný pocit u jej pacientov a upokoji ich možné obavy. Vďaka modernému a pohodlnému sedeniu, nadobudla ambulancia oku lahodiaci vzhľad. 

 

Pohodlie pacientov

 

Pri výbere nábytku sme venovali pozornosť nielen jeho kvalite a hygienickým vlastnostiam, ale aj jeho dizajnu a praktickosti. Snažili sme sa vybrať kusy nábytku, ktoré sa budú hodíť do celkovej koncepcie vašej ambulancie a zároveň budú praktické a funkčné pre potreby pacientiek.

 

Výsledok spolupráce

Sme veľmi radi, že sme mohli byť súčasťou tohto projektu a pomôcť a zrealizovať ho. Spoločne sme prešli celý proces od návrhu a plánovania až po realizáciu ambulancie. Poskytli sme kvalitné vybavenia nábytku, ktoré spĺňajú všetky požiadavky a očakávania nášho zákazníka. Nová ambulancia nášho zákazníka je teraz moderná, funkčná a príjemná pre jej pacientov.

Reakcie klienta

,,V prvom rade nás okrem profesionálneho prístupu veľmi milo prekvapil ich krásny dizajnový nábytok, ktorý majú vystavený v ich showroome v Trnave, ktorý sme si hneď aj vedeli predstaviť v našej novej ambulancii. Pri zariaďovaní našej novej ambulancie sme ocenili aj ich individuálny prístup k potrebám zákazníka. Počas celej realizácie našej novej gynekologickej ambulancie nám bol p. Kulich spolu s celým montážnym tímom veľmi nápomocní a s konečným výsledkom sme nadmieru spokojný.''

Gynekologicka ambulancia

Video prezentácia projektu

Máte záujem o ambulanciu podľa vaších predstáv?

Hľadáte
inšpirácie?