OftalMedic
Funčkné pracovisko
Typ interiéru Očná klinika
Miesto Modra
Rozloha 4 miestností
Dátum 2020

Reprezentatívna klinika

Náš klient, ktorý vlastní očnú kliniku, sa obrátil na nás so žiadosťou o pomoc pri modernizácii svojich ambulancií. Snažil sa vylepšiť svoje zariadenia, aby mohol lepšie slúžiť svojim pacientom a zlepšiť celkovú úroveň poskytovanej starostlivosti.

 

image

Zhotovovali sme recepciu, vyšetrovaciu miestnosť a čakáreň. Pomohli sme nášmu zákazníkovi aj so špeciálnym zariadením v podobe vyšetrovacieho lôžka a nástrojových stolíkov.

Modernizácia ambulancie

Po prvej konzultácii s klientom sme uskutočnili podrobnú analýzu jeho potrieb a požiadaviek. Vypracovali sme pre neho návrh, ktorý zahŕňal modernizáciu všetkých zariadení.

Už pri prvotných návrhoch zariadenia ambulancie nášho klienta sme kládli dôraz na všetky nároky podľa jeho špecializácie.

Do vstupnej zóny sme zvolili moderný a pohodlný typ lavičiek, vďaka ktorým sa budú pacienti pri dlhšej čakacej dobe cítiť viac komfortne.

Náš tip

Treba myslieť nato, že aj maličkosti v zariadení ambulancie dokážu zmeniť vnímanie vašich pacientov.

Moderný vstup

Vstupná zóna do zdravotného zariadenia určuje pocit z prvej návštevy. Vďaka modernej zóne s reprezentatívnou recepciou, nadobudla recepcia v prípade tejto realizácie oku lahodiaci vzhľad. 

image

V prípade tejto recepcie sme u nášho klienta zvolili dizajnový masívny pult spoločne s dekoračnými drevenými lamelami a 3D logom s podsvietením. Tieto jednotlivé prvky ako celok v konečnom dôsledku celý priestor zútulnili.

Cieľ

Cieľom tejto realizácie bolo vytvoriť v prvom rade efektívne pracovisko, ale zároveň aj príjemné miesto na stretnutia, ktoré nášmu klientovi poskytnú pridanú hodnotu. Zvolili sme nábytok na mieru, ktorý sa prispôsobil všetkým požiadavkám nášho klienta

Výsledok spolupráce

Po dokončení projektu modernizácie ambulancií očnej kliniky sme sa stretli s našim klientom, aby sme spoločne zhodnotili výsledky našej spolupráce. Boli sme radi, keď sme počuli, že celkové zariadenia boli výrazne vylepšené a že dostávajú pozitívne ohlasy od svojich pacientov, ktorý sú veľmi spokojní nie len so starostlivosťou ale práve aj s priestorom v ktorom sa nachádzajú.

Reakcie klienta

,,Oceňujeme pracovníkov a technikov, ktorí sa podieľali na výrobe, montáži nábytku, ako aj kvalitu a prevedeniu nábytku. V neposlednom rade pozitívne hodnotíme dodržiavanie termínov dodania a montáže. S výsledkom sme spokojní nielen my, ale aj naši klienti. Veľmi pekne ďakujeme celému tímu Rehak a prajeme veľa spokojných zákazníkov.''

OftalMedic

Video prezentácia projektu

Máte záujem o ambulanciu podľa vaších predstáv?

Hľadáte
inšpirácie?