Storkdent
Zariadenie ambulancie a recepcie
Typ interiéru Zubná ambulancia
Miesto Šaľa
Rozloha 7 miestnosti
Dátum 2020

Moderná ambulancia

Storkdent je zubná ambulancia pre všetky vekové kategórie. Nachádza sa v okresnom meste Šaľa. Ide o súkromnú zubnú ambulanciu bez zmlúv s poisťovňami. Do Šale a okolia priniesli najnovšie postupy v oblasti stomatológie. 

 

image

Moderné postupy si vyžadujú moderné priestory. Zubná ambulancia Storkdent presťahovala svoje priestory do Šale – do zrekonštruovanej budovy polikliniky. Hlavná myšlienka bola od začiatku jasná z oboch strán. Vytvorenie moderných zdravotníckych priestorov, ktoré budú spĺňať svoj účel, ale zároveň ponúknu čistý dizajn a útulnosť.

Náš tip

Drevo je nadčasový materiál, ktorý dokáže v akejkoľvek miestnosti vytvoriť pocit útulnosti. Nikdy nevyjde z módy a súčasné trendy, kedy väčšina ľudí siaha po prírodných materiáloch, mu len nahrávajú.

Reprezentatívny vstup

Minimalistické línie nábytku na mieru, biela farba s jemným dekorom dreva boli základnou farebnou škálou. Nebáli sme sa neštandardných materiálov a doplnkov, ktoré v zdravotníctve nie sú bežné. 

image

Od klientov sme dostali požiadavku, aby bolo súčasťou recepcie aj 3D-logo s LED podsvietením. 3D-logo s LED podsvietením zaujme každého na prvý pohľad a je súčasťou budovania dobrého mena spoločnosti. Pre Storkdent sme vyrobili recepčný pult na mieru, do ktorého sme zakomponovali LED podsvietenie a názov zdravotníckeho zariadenia. 

Zmena

Kresielka namiesto klasických lavíc? Áno. Rozhodli sme sa posunúť level o niečo vyššie a ponúknuť slovenskému zdravotníctvu nádych, ktorý tak potrebuje. Súčasťou čakárne sú okrem pohodlných kresiel, odkladacie stolíky, kde si viete jednoducho položiť knižku, časopis, čokoľvek, čo máte so sebou. Farebná škála bola prispôsobená výberu zelených a bielych kachličiek v nových priestoroch. Zelená je ale v tomto prípade výbornou voľbou, keďže upokojuje myseľ.

 

Sterilne s nádychom útulnosti

 

Najdôležitejším bodom pre zdravotníkov, v našom prípade zubárov, je praktická ambulancia. Pre nášho klienta sme vytvorili dve zubné ambulancie s nábytkom na mieru. Hlavným cieľom bolo vytvoriť dostatok úložného priestoru a vyriešiť ergonómiu ambulancie tak, aby bola podporená spolupráca sestričky a zubára.

 

Výsledok spolupráce

Sme veľmi radi, že sme naplnili očakávania nášho klienta, o čom svedčí jeho spokojnosť aj pozitívna referencia. Ďakujeme za prejavenú dôveru a možnosť vytvárať našou prácou lepšie podmienky v zdravotníctve. 

Reakcie klienta

"Navrhli a zrealizovali nám kompletné priestory od vstupnej recepcie, cez dve zubné ambulancie, dennú miestnosť až po čakáreň.Naša požiadavka bola vytvoriť funkčné a zároveň moderné ambulantné priestory, kde sa budú naši pacienti aj zamestnanci cítiť príjemne. Boli sme spokojní s 3D návrhmi, ktoré nám dokonca vyhotovili vo viacerých variantoch, ako aj s množstvom praktických odporúčaní a dômyselných riešení. Na základe našej skúsenosti odporúčame firmu Rehak každému, kto hľadá kvalitný nábytok a spoľahlivého partnera."

Storkdent

Video prezentácia projektu

Máte záujem o ambulanciu podľa vaších predstáv?

Hľadáte
inšpirácie?