Kardiocentrum
Modernizácia interiéru
Typ interiéru Zdravotnícke zariadenie
Miesto Nitra
Rozloha 30 miestnosti
Dátum 2019

Priestory zodpovedajúce potrebám

Dostavba budovy Kardiocentra v Nitre sa teší novému interiéru, ktorý sme pre nich navrhli a zrealizovali. Kardiocentrum poskytuje špičkové medicínske služby v oblasti prevencie, diagnostiky a liečby kardiovaskulárnych chorôb v súlade s najnovšími vedeckými poznatkami.

 

image

Táto modernizácia poskytla Kardiocentru nové priestory, ktoré dokonale zodpovedajú ich potrebám a vyšším štandardom poskytovanej starostlivosti. Vytvorili sme pre nášho zákazníka nové administratívne, vyšetrovacie i jedálenske priestory na mieru.

Premyslený priestor

V priestoroch kardiocentra sme vytvorili moderné a funkčne zasadacie miestnosti. Tieto priestory poskytujú ideálne prostredie pre dôležité stretnutia a konferencie.

Optimalizácia priestoru a pohodlie zamestnancov. Dôležité body, ktorých sme sa držali počas celej realizácie.

Okrem estetiky sme venovali pozornosť aj funkčnosti miestností. Zariadili sme ich tak, aby poskytovali optimálne podmienky pre prezentácie, diskusie a rozhodovacie procesy.

Zmena

Dôkladná starostlivosť, kvalitné materiály a estetický dizajn sú viditeľné vo všetkých detailoch interiéru. Cítili sme, že svetlo hrá dôležitú úlohu v príjemnom a relaxačnom prostredí, a preto sme sa zameriavali na maximálne využitie denného svetla. Použili sme aj svetlé farby a prírodné materiály, ktoré dodávajú pocit čistoty a harmónie.

image

Okrem estetických zmien sme sa tiež snažili vytvoriť reprezentatívne ordinácie. Použili sme kvalitný a moderný nábytok, ktorý zabezpečuje pohodlie pacientov a profesionálny vzhľad. 

Reprezentatívna zasadačka

Dôkladná starostlivosť, kvalitné materiály a estetický dizajn sú viditeľné vo všetkých detailoch interiéru. Zasadacia miestnosť poskytuje ideálne prostredie pre dôležité stretnutia a konferencie, pričom sme sa snažili zohľadniť najnovšie trendy v dizajne.

Výsledok spolupráce

Výsledkom tejto spolupráce je inšpiratívne a moderné pracovné prostredie, ktoré podporuje spoluprácu, komunikáciu a produktivitu. Zamestnanci kardiocentra budú mať prístup k kvalitným zasadacím miestnostiam a priestorom pre oddych, čo prispeje k ich pohodliu a spokojnosti.

Reakcie klienta

"Spolupráca bola od začiatku bezproblémová s promptnou spätnou väzbou. Dizajnové prevedenie nábytku je moderné, originálne a funkčné zároveň, pričom z nášho pohľadu ponúkalo aj dobrý pomer medzi cenou a kvalitou. Ak by vznikla príležitosť, určite by sme ich služby využili aj opätovne."

Kardiocentrum

Máte záujem o ambulanciu podľa vaších predstáv?

Hľadáte
inšpirácie?