Zubná ambulancia
Čistota
Typ interiéru Zubná ambulancia
Miesto Trnava
Rozloha 3 miestnosti
Dátum 2021

Moderný a pohodlný prístup

Zubná starostlivosť je dôležitou súčasťou udržiavania celkového zdravia a blahobytu. Kvalitná zubná ambulancia je preto nevyhnutná na poskytovanie dostupných a profesionálnych služieb pacientom. 

 

image

Nášmu klientovi sme navrhli modernú zubnu ambulanciu, ktorá je navrhnutá tak, aby splnila potreby pacientov a poskytovala vyššiu úroveň pohodlia a efektívnosti.

Náš tip

Kvalitné a moderné vybavenie zabezpečuje vysokú úroveň zdravotnej starostlivosti. Dôraz na sterilizáciu a bezpečnosť zaručuje hygienické prostredie pre pacientov aj personál.

Pohodlná oddychová miestnosť

Oddychová miestnosť je dôležitou súčasťou návrhu zubnej ambulancie, ktorá je zameraná na pohodlie a pohodu personálu. Poskytuje personálu zubnej ambulancie priestor na regeneráciu a oddych medzi náročnými pracovnými situáciami. 

image

Priestor je dostatočne osvetlený, s dobrým prístupom k zubom pacienta a dostatočným priestorom pre zubára a jeho asistenta. Interiér ambulancie sme navrhli tak, aby bol moderný a esteticky príjemný.

Dizajn čakárne

Pri vstupe do ambulancie je priestor recepcie a čakárne usporiadaný tak, aby bol priestranný a prirodzený. Sú k dispozícii pohodlné sedačky a dostatok časopisnov a literatúry na zubnú starostlivosť na zabavenie pacientov.

Výsledok spolupráce

Výsledok spolupráce na návrhu zubnej ambulancie bol veľmi pozitívny. Dosiahli sme vytvorenie prostredia, ktoré je nielen funkčné a profesionálne, ale aj priateľské a pohodlné pre pacientov a personál.

Máte záujem o ambulanciu podľa vaších predstáv?

Hľadáte
inšpirácie?