Dental Nivy
Zariadenie ambulancie a čakárne
Typ interiéru Zubná ambulancia
Miesto Bratislava
Rozloha 4 miestnosti
Dátum 2020

Vstup do úsmevnejšieho sveta

Vstupné priestory stomatologickej ambulancie Dental centrum Nivy v Bratislave prešli veľkou inováciou. Sme radi, že sme mohli byť súčasťou a prispieť tak k modernému vzhľadu ich zdravotníckych priestorov. 

 

image

Predstavy o atraktívnej čakárni s modernými prvkami, kde sa pacienti budú cítiť príjemne a čakanie na vyšetrenie bude pohodlné sme naplnili podľa ich očakávani. 

Náš tip

Zariadenie recepcie môže mať veľký vplyv na celkovú atmosféru v čakárni. Preto je dôležité venovať pozornosť každému detailu.

Unikátny dizajn recepcie

Reprezentatívny prvý dojem sme zabezpečili pomocou recepcie s efektom mramoru, stenou s originálnym dreveným 3D obkladom, LED podsvietením 3D loga a farebným pohodlným sedením. 

image

Pri zariadení sme mysleli aj na praktické aspekty, preto sme využili priestor maximálne efektívne. Snažili sme sa vytvoriť dostatok úložného priestoru a pracovných plôch, aby recepčný personál mohol efektívne a rýchlo pracovať.

ŠŤASTIE

,,Nakoľko sme sa rozhodli renovovať naše vstupné priestory zubnej ambulancie, bolo pre nás v prvom rade nesmierne dôležité urobiť prvý dojem a vytvoriť pre našich pacientov správnu atmosféru pri čakaní na vyšetrenie. '' - doktorka.

Výsledok spolupráce

Pri návrhu sme dbali na to, aby celková koncepcia bola pre pacientov čo najprívetivejšia. Zvolili sme kvalitné materiály a farby, ktoré sú dobre kombinovateľné a taktiež odolné voči opotrebeniu. Celkový výsledok projektu zariadenia recepcie zubnej ambulancie bol pre nás veľkým úspechom a teší nás, že sme mohli prispieť k príjemnému zážitku pacientov a zlepšiť ich komfort v čakárni.

Reakcie klienta

„Keďže sme od architekta mali vlastné 3D návrhy, hľadali sme spoločnosť, ktorá sa zaoberá výrobou nábytku na mieru a pomôže nám zrealizovať naše predstavy. Oslovili sme päť spoločností, no ako jediný pán Kulich prišiel na osobné stretnutie pripravený. To bolo pre nás rozhodujúce, a presvedčil nás o tom, že je odborník. Hneď sme sa začali konkrétne baviť o našich potrebách a konštrukčnom prevedení zariadenia. Taktiež by som rada vyzdvihla kvalitu nábytku a odborný mladý montážny tím, ktorému išla práca od ruky i keď naše nové priestory sa skladali dielik po dieliku.''

Dental Nivy

Máte záujem o ambulanciu podľa vaších predstáv?

Hľadáte
inšpirácie?