Všeobecná úverová banka a.s.
Priestory s vlastnou osobnosťou, ktoré však tvoria súčasť celku.
Typ interiéru Kancelárske priestory
Miesto Bratislava
Rozloha 7 pobočiek
Dátum 2020

Dlhodobá spolupráca

VÚB banka je jediná univerzálna banka na Slovensku, ktorá poskytuje úplne všetky produkty a služby pre individuálnych klientov, firmy či podnikateľov.

image

Máme za sebou veľmi príjemnú spoluprácu, na základe ktorej sme mali možnosť zrealizovať VUB banke elegantnú recepciu, klientské centrum, pohodlné zasadacie priestory a kompletné kancelárske zázemie. Sme veľmi radi, že táto spolupráca medzi nami funguje už niekoľko rokov.

O PROJEKTE

VRELÉ PRIVÍTANIE

Pre reprezentatívny prvý dojem sme zvolili dizajnovú recepciu, ktorá pritiahne pozornosť zákazníkov i obchodných partnerov. Spoločne s milým úsmevom recepčnej vytvoria pozitívny obraz o spoločnosti. 

SÚKROMNÝ PRIESTOR

Do otvorených komerčných priestorov sme zvolili luxusné dizajnové pohovky s akustickým panelom. Vytvorili diskrétny priestor a eliminujú nežiadúce zvukové podnety.

OPEN SPACE

Vnútri sme vytvorili aj veľký otvorený hlavný priestor rozdelený na rôzne oblasti, kde môžu zamestnanci pracovať individuálne alebo v skupinách, stýkať sa alebo sa sústrediť na prácu o samote.

Náš tip

Odporúčili sme im vytvoriť jednotlivé oddelené miestnosti tak, aby poskytovali dostatok súkromia na jednotlivé stretnutia a aby bol celý priestor spoločnosti reprezentatívny. 

FUNKČNÉ RIEŠENIA

Spoločnosť chcela vytvoriť jedinečný priestor, ktorý povzbudí zamestnancov k využívaniu kancelárie, umožní úzku spoluprácu a komunikáciu naprieč oddeleniami a vytvorí prostredie na koncentráciu. Koncept zahŕňa okrem open-space plochy aj množstvo miestností pre individuálnu prácu.

image

,,Na naše požiadavky spojené so zmenami počas realizácie reagovala spoločnosť Rehak veľmi flexibilne a profesionálne.'' - manažment spoločnosti VUB banky.

KLIENTSKÉ CENTRUM

Dôležitým faktorom pri realizácii nových bankových priestorov bol výber sedacieho nábytku v klientskom centre. Počas výberu sme dbali nielen na dizajn, ale aj pohodlie a komfort pri rôznych konzultáciách medzi VÚB zamestnancami a ich klientmi. Okrem komfortu sme sa sústredili aj na výber kvalitného materiálu, jeho vysokú odolnosť pri častom používaní a dizajnové prevedenie. Celkový výzor boxov v komerčnom priestore perfektne ladí s VÚB firemnou identitou a zvyškom interiéru.

 

BUDOVANIE DÔVERY

 

Časť priestoru bola navrhnutá tak, aby bola viac oddelená. To je prípad zasadacích miestností, ktorým čelia mohutné stoly doplnené o pohodlné sedenie vo firemných farbách. Pre spoločnosť akou je VÚB banka je najdôležitejšie práve budovanie dôvery u jej klientov, poreto bolo veľmi dôležité vytvoriť priestor v ktorom by sa rovnako ako zamestnanci tak aj klienti cítili príjemne a uvoľnene.

 

VÝSLEDOK SPOLUPRÁCE

Spokojnosť na oboch stranách je vždy na nezaplatenie. Po niekoľkomesačnej spolupráci a tvrdej práci našich tímov sme boli schopní vytvoriť priestory, ktoré prekračujú očakávania. Vzhľadom na kvalitu a funkčnosť našej práce sme mali radosť, keď sme po dokončení projektu dostali pozitívnu spätnú väzbu od zamestnancov VUB banky.

Reakcie klienta

,,Spolupráca, pre ktorú sme sa rozhodli na základe výsledku tendra, bola bezproblémová počas celého procesu - od výroby až po montáž. S finálnym výsledkom našich nových bankových priestorov sme veľmi spokojní, nábytok a vybavenie kancelárií je po dodaní v očakávanej kvalite.''

VÚB banka

Video prezentácia projektu

Máte záujem o kancelárie podľa vaších predstáv?

Hľadáte
inšpirácie?