Cestovná kancelária DAKA
Príbeh značky CK DAKA
Typ interiéru KIOSK
Miesto Celá SR
Rozloha 100 m²
Dátum 2023

Rozšírenie pobočiek

Spoločnosť CK DAKA rozširovala svoje pôsobenie na celé územie Slovenska. Sme vďační za možnosť podieľať sa na tomto raste. V spolupráci s Ing. arch. Martinom Hepálom, PhD. zo spoločnosti www.hepi-atelier.sk, s ktorým máme za sebou už množstvo úspešných spoluprác, sme mali možnosť navrhnúť a zrealizovať kiosky pre spoločnosť CK DAKA v nákupných centrách po celom Slovensku.

image

Požiadavkou nášho klienta bolo vytvoriť funkčné, ale aj esteticky príťažlivé kiosky, ktoré budú poskytovať nezabudnuteľné zážitky z nákupu a služieb.

 

Vytvorili sme nie len kreatívne riešenia, ale zabezpečili aj dovoz a montáž po celej Slovenskej republike. Toto je príbeh spolupráce, realizácie a úspešného projektu, ktorý sme priviedli do života na každom kúsku Slovenska.

Náš tip

Pre každý kiosk sme zvolili výrazné kvetináče s kvetmi a zeleňou, čo pridalo do interiéru život a príjemnú atmosféru. 

Ruka v Ruke s architektom

Vždy sme verili v silu kreatívnej spolupráce a to, ako nás môže priviesť k vytváraniu jedinečných projektov. S radosťou sme v spolupráci s architektom Martinom Hepálom zrealizovali sériu kioskov pre CK DAKA. 

image

Jeho kreativita, skúsenosti a odbornosť posilnili našu schopnosť vnášať do projektov jedinečný dizajn a praktické riešenia. Naše spojenie predstavovalo skutočnú synergickú silu.

MENÍME CESTU S VYSOKÝM HODNOTENÍM

Cieľom nášho projektu pre CK DAKA bolo vytvoriť kiosky, ktoré by okrem svojej funkčnosti odrážali aj firemnú DNA a modernosť. Každý kiosk, ktorý sme vytvorili, nesie v sebe špecifický charakter a nápad. Každý náš krok bol prehodnotený a zdokonalený v spolupráci s architektom.

INTEGRÁCIA FIREMNÝCH PRVKOV

 

V našom projekte pre spoločnosť CK DAKA sme nezabudli na to, čo robí túto značku tak jedinečnou - jej firemné hodnoty a prvky. Bolo pre nás dôležité zaistiť, že kiosky nereflektujú iba funkčnosť a dizajn, ale aj dušu a identitu.

 

Každý kiosk, ktorý sme zrealizovali, nesie v sebe charakteristické prvky CK DAKA, od farieb a grafických vzorov po špecifické detaily, ktoré vytvárajú pôvabný estetický dojem.

Výsledok spolupráce

Týmto projektom sme dosiahli nie len estetické, ale aj funkčné úspechy. Kiosky CK DAKA nesú v sebe dušu spoločnosti a zároveň ponúkajú výnimočné služby a zážitky pre ich klientov. Ďakujeme cestovnej kancelárií DAKA za túto úžasnú príležitosť a architektovi Martinovi Hépalovi za jeho neoceniteľný prínos. Tento projekt nás hrdosťou napĺňa, a sme nadšení, že môžeme prinášať kreatívne riešenia do skutočného života.

Reakcie klienta

,,So spoločnosťou Rehak máme za sebou úspešnú spoluprácu na projekte rozšírenia našej prevádzkovej siete kioskov na celom Slovensku. Spoločne s Ing. arch. Martinom Hépalom, PhD. nám vytvorili a zrealizovali kiosky, ktoré v nákupných centrách prezentujú našu značku v najlepšom svetle. Celková spolupráca prekročila naše očakávania, a sme hrdí na výsledný vzhľad. Spoločnosť Rehak preukázala vynikajúcu schopnosť dodávať projekt v súlade s našimi očakávaniami.‘‘

CK Daka
Konateľ spoločnosti

Máte záujem o kancelárie podľa vaších predstáv?

Hľadáte
inšpirácie?