Compass Europe s.r.o.
Od vízie k realite
Typ interiéru Kancelárske priestory
Miesto Senec
Rozloha 150 m²
Dátum 2024

Prípadová štúdia inovatívnych interiérov

,,Vynovené zariadenie interiéru je veľmi motivačné pre všetkých našich zamestnancov, dodávateľov a zákazníkov.''- Tibor Meszaros, executive manager Compass Pools Europe s.r.o. Spoločnosť Compass, ktorá sa špecializuje na výrobu keramických bazénov, si uvedomila, že každý detail v ich pracovnom prostredí odráža ich hodnoty a profesionálny prístup.

image

S touto výzvou sa obrátili na nás, aby sme pre nich vytvorili kancelárie v Senci, ktoré nie len účinne slúžia pracovným účelom, ale rovnako aj zaujmu a odrážajú jedinečný charakter spoločnosti. 

Cieľom tejto spolupráce bolo vytvoriť kancelárske prostredie, ktoré nielen vyhovuje pracovným potrebám Compass, ale aj podporuje ich jedinečnú firemnú kultúru a hodnoty.

Prvý dojem

Pri vstupe do budovy sa návštevník stretne s recepciou, ktorá vyžaruje moderný dizajn a zároveň uchováva štýlovú jednoduchosť. Unikátny tvar recepcie je okamžite pútavý, pričom drevený obklad na stene dodáva dotyk tepla a prirodzenosti. 

 

Produktivita

V open office prostredí sme sa zamerali na dosiahnutie optimálnej kombinácie funkčnosti, estetiky a pohodlia. Paravany, akustické riešenia a prvky ergonómie tvoria harmonické pracovné prostredie, kde tímová spolupráca a individuálna produktivita idú ruka v ruke. 

Profesionalizmus

Kancelária riaditeľa je reprezentatívnym priestorom, ktorý odráža hodnoty a význam spoločnosti Compass. Stolová zostava s názvom 25 prináša moderný a honosný prvok do tohto priestoru, zdôrazňujúc výnimočnosť riadiacej pozície.

Náš tip

Pri tvorbe recepčných priestorov zvoľte minimalistický nábytok s čistými líniami a jednoduchým dizajnom s firemnými prvkami.

Farby firemnej identity

V zasadacej miestnosti sme sa inšpirovali firemnými farbami spoločnosti Compass, aby sme vytvorili priestor, kde sa nápady stretávajú s identitou. Kreatívny a produktívny dialóg je podporený nielen funkcionalitou priestoru, ale aj farebným a vizuálnym dojmom, ktorý odráža unikátnosť a dynamiku spoločnosti.

image

Výsledok spolupráce

Výsledok je elegantné a funkčné pracovné prostredie, ktoré okrem efektivity aj vizuálne odráža charakter spoločnosti. Celý proces dizajnu a realizácie interiérov pre Compass v Senci bol pre nás výnimočným dobrodružstvom plným kreativity a spolupráce. Dúfame, že každý, kto vstúpi do týchto priestorov, pocíti tú istú vášeň a jedinečnú atmosféru, akú sme vložili do každého detailu.

Reakcie klienta

Ďakujeme spoločnosti Rehak interiér za vysoký štandard v každej oblasti spolupráce. Začalo to dohodnutou návštevou u nás pri výbere realizátora premeny našich pracovných priestorov, cez príjemné prekvapenie pri absolvovaní návštevy shovroomu v Trnave, kde prebehol výber detailov (farby, materiály a detaily samotnej predstavy zadávateľa). Grafické spracovanie návrhov bolo veľmi hodnoverné k následne prevedenej realizácii. Finálna realizácia prebehla v dohodnutom čase a na vysokej kvalitatívnej úrovni. Týmto by sme sa chceli poďakovať a vynovené zariadenie interiéru je veľmi motivačné pre všetkých našich zamestnancov, dodávateľov a zákazníkov.

Compass Europe s.r.o.
Tibor Meszaros l executive manager

Máte záujem o kancelárie podľa vaších predstáv?

Hľadáte
inšpirácie?