Rauch Slovensko s.r.o.
Interiér, ktorý odráža firemné DNA
Typ interiéru Kancelárske priestory
Miesto Bratislava
Rozloha 300 m²
Dátum 2023

Interiér na mieru

Každý kúsok, každá farba, každý detail v našom nedávnom projekte pre spoločnosť RAUCH bol dôkazom nášho záväzku vytvárať interiéry, ktoré nie sú len prostriedkom na prácu, ale priestorom pre život firemných hodnôt.

image

Firemné farby, zladené s každým dizajnovým prvkom, prenášajúce silné posolstvo - to bolo naším cieľom. Naše návrhy sa stali realitou. Vybudovať interiér, ktorý presne odráža firemné očakávania, bol náš zámer a poslanie.

Náš tip

Preklenutie medzi firemnými farbami a praktickými aspektmi pracovného prostredia je kľúčom k vytvoreniu priestoru, ktorý reflektuje firemnú kultúru a zároveň podporuje produktivitu zamestnancov.

Srdce spoločnosti

Vstupná miestnosť je srdcom každého dojmu, aký spoločnosť vytvára. V prípade RAUCH sme sa zamerali na prvotný dojem, ktorý má zanechať výraznú stopu. Obrovské logo spoločnosti vytvára okamžitú identitu a prepojenie s ich brandom.

image

Skriňová zostava na mieru nielenže poskytuje estetické riešenie, ale aj praktický účel, ponúkajúc dostatok úložného priestoru. Komfortné sedenie vytvára príjemné prostredie, kde sa klienti cítia vítaní a pohodlne.

Priestor pre vízie a inovácie

Zasadačka v priestoroch spoločnosti RAUCH nesie so sebou očakávanie reprezentácie a profesionalizmu. Čisté a svetlé prostredie pritahuje pozornosť nielen svojou estetikou, ale aj funkcionalitou. Zasadačkový stôl a pohodlné sedenie tvoria centrum, kde sa rodia nové nápady a vznikajú dôležité rozhodnutia. Dominantné logo spoločnosti prebíja cez priestor a posilňuje zmysel pre firemnú identitu.

 

Výsledok spolupráce

Spolupráca so spoločnosťou Rauch bola pre nás obrovskou príležitosťou vytvoriť interiér, ktorý nie len odráža ich firemné hodnoty, ale zároveň poskytuje zamestnancom a návštevníkom príjemné a funkčné pracovné prostredie. Výsledkom tejto spolupráce je interiér, ktorý je nielen esteticky príťažlivý, ale aj plne prepojený s firemnou identitou spoločnosti.

Reakcie klienta

,,Děkujeme za velice profesionální a flexibilní spolupráci. Realizace nových kanceláří RAUCH Slovensko byla provedena ke spokojeností mé i všech kolegů. Návrhy, zapracování podnětů od architektů i realizace ve smluveném termínu proběhla přesně dle dohody.''

Rauch Slovensko s.r.o.
Zdeněk Bláha, Marketing Manager CZ/SK

Máte záujem o kancelárie podľa vaších predstáv?

Hľadáte
inšpirácie?