Inter Cars s.r.o.
Cesta realizácie spoločnosti Intercars
Typ interiéru Kancelárske priestory
Miesto Bratislava
Rozloha 500 m²
Dátum 2023

RED and WHITE

Začiatok tejto prípadovej štúdie nás vtiahne do farbivo nabitých priestorov spoločnosti Intercars, kde sme s radosťou poodhalili ich jedinečný príbeh skrze náš umelecký záber na zariaďovanie interiérov.

image

V spolupráci s talentovaným Ing. arch. Matejom Otrísalom sme transformovali ich priestory do podoby, ktorá nielenže odráža ich firemnú identitu, ale poskytuje aj optimálne prostredie pre zamestnancov a klientov. Oveľa viac ako len kancelárske prostredie - vytvorili sme živý a dychtivý príbeh o spojení značky s jej dušou.

START

Naša cesta začala, keď sme sa ponorili do hlbokých červených odtieňov, ktoré tvoria neoddeliteľnú súčasť firemnej identity spoločnosti Intercars.

Táto farba sa stala jadrom celého príbehu. Vo výrazných logách na stenách predajne, v detailoch a vo všetkých kútoch priestoru sme rozvíjali príbeh spojenia a nekonečných možností, ktoré táto automobilová spoločnosť predstavuje.

Našim cieľom nebolo len vytvoriť priestor, ale tiež podporiť atmosféru, kde sa zamestnanci a klienti môžu ponoriť do vášne, spojenia a dynamiky, ktorá je jadrom spoločnosti.

Náš tip

Pre dosiahnutie elegantného vzhľadu skombinujte červenú s neutrálnymi odtieňmi, ako sú biela, šedá alebo hnedá. Tento kontrast vytvorí vyvážený a sofistikovaný dojem.

Praktické usporiadanie

Predajná miestnosť, s vysokými stropmi, zdôrazňuje výrazné logo spoločnosti, pričom vhodné usporiadanie nábytku umožňuje efektívnu a príjemnú interakciu medzi zamestnancami a klientmi.

image

Nábytok bol zvolený v príjemných svetlých odtieňoch a svetlom drevodekore, čo vytvára harmonický kontrast a zároveň pridáva do priestoru pocit svetlosti a prirodzenej elegancie.

Open space

Vytvorenie priestoru na oddych a relaxáciu je kľúčovým prvkom pre podporu pohody a produktivity na pracovisku. Naša vízia oddychových kútikov v Open Office prostredí zahŕňa príjemné a komfortné rohy vybavené pohodlným nábytkom, zelenými rastlinami a príjemným osvetlením. 

Výsledok spolupráce

Zoskupenie detailov, farebných schém a ergonomicky navrhnutého nábytku vytvorilo jedinečný a pozitívny dojem. Výsledkom tejto spolupráce nie je len inovatívne zariadený interiér, ale príbeh, ktorý je živý a dýcha s každým dňom v kancelárii.

Reakcie klienta

Chceli by sme vyjadriť našu spokojnosť s firmou Rehak interiér, ktorá v úzkej spolupráci s architektom rýchlo a profesionálne zariadila naše nové firemné priestory. Ich kreativita a odbornosť vytvorili interiér v súlade s našou firemnou identitou s použitím kvalitných materiálov. Celý proces prebehol promptne a umožnil nám začať využívať nové priestory presne v plánovanom termíne. Ďakujeme za skvelú spoluprácu.

Inter Cars Slovakia s.r.o.

Máte záujem o kancelárie podľa vaších predstáv?

Hľadáte
inšpirácie?