STEFE Banská Bystrica, a.s.
Kancelárie STEFE pre 40 zamestnancov
Typ interiéru Kancelárske priestory
Miesto Banská Bystrica
Rozloha 600 m²
Dátum 2023

Kancelárie nemusia vždy vyzerať ako ,,kancelárie''

Už nikdy nemusia byť len miestom, kde sa vykonáva práca. Každý z nás sa chce vo svojej práci cítiť minimálne tak dobre ako doma. Verte, či nie práve interiér kancelárie je jedným z faktorov, ktorý má veľký dopad na to ako sa v práci cítime.

image

Kancelárie spoločnosti Stefe sú odrazom moderného prístupu k pracovnému prostrediu. Rastliny, drevo a široké okná, ktoré vpúšťajú prirodzené svetlo, TO je TO, čo spolu s moderným a funkčným nábytkom zabezpečuje príjemný pocit počas práce.

4 poschodia, 3 kuchyne a viac ako 40 pracovných miest.

MEETING ROOM

Svetlá a moderná, táto zasadačka sa stala centrom kreatívnych stretnutí a dôležitých rozhodnutí. Keď sme ju vytvárali, nešlo len o to vytvoriť ďalší obyčajný konferenčný priestor. Chceli sme miesto, kde sa nápady môžu slobodne rodiť a rásť.

 

MODERN OFFICES

Priestory plné života a energie. V nových kanceláriách spoločnosti Stefe neexistuje nudný deň. Kancelárie nie sú len o vzhľade. Sú o ľuďoch, ktorí v nich pracujú. Sú o spoločenstve, ktoré sa tu vytvára. Nie sú len miestom, kde sa pracuje. Sú miestom, kde sa sníva, tvorí a žije. Sú miestom, ktoré nás inšpiruje a poháňa vpred.

KITCHEN

Srdce kancelárskych priestorov, miesto, kde sa zamestnanci stretávajú, komunikujú a budujú spoločenstvo. Čisté a elegantné linie nábytku dodávajú priestoru moderný vzhľad, zatiaľ čo drevené detaily a prírodné prvky pridávajú do kuchyne teplý a útulný dotyk.

Náš tip

Zelena farba môže byť vynikajúcim spôsobom, ako spojiť vašu firemnú identitu s prírodným prostredím a zároveň oživiť interiér. Dajte svojmu pracovnému miestu šmrnc a podporujte kreativitu a produktivitu svojich zamestnancov

Ak dáme klientovi viac ako očakáva, získame partnera

,,Veľmi ma potešila aktívna komunikácia zo strany p. Novotného počas celého procesu.'' - slová nášho klienta zo spoločnosti Stefe sú dôkazom toho, akú precíznu službu poskytujú naši projektový manažéri každému klientovi individuálne. Z veľkej časti sú práve vďaka tomu naše realizácie podobne ako aj v tomto prípade úspešné.

image

Pri vzniku nových kancelárií spoločnosti Stefe sme stáli, takpovediac, od kolísky. Od návrhu interiéru sme spoločne s architektom prešli celou cestou až po úspešné odovzdanie. Majiteľ spoločnosti bol veľký detailista a my sme dokázali splniť jeho požiadavky do bodky.

Výškovo nastaviteľný stôl je trendom

V dnešnej dobe, kedy pracovný život zaberá podstatnú časť našich dní, sa stáva výškovo nastaviteľný stôl pravým hitom. V spoločnosti Stefe sa nezľakli vstúpiť do sveta výškovo nastaviteľných stolov s presvedčením, že pohodlná práca začína práve pri stole. Mysleli pri tom hlavne na svojich zamestnancov, keďže výškovo nastaviteľné stoly prinášajú vyššiu efektivitu v práci a zároveň sú zdraviu prospešné.

 

Miroslav Novotný

Projektový manažér

 

"Prečo by som mal toľko investovať do stola?" pýtal sa nás klient. My sme mu ukázali, že pohoda pri práci je dôležitá

a že výškovo nastaviteľné stoly sú nielen investíciou do priestoru, ale aj do jeho zdravia.

 

Reakcie klienta

Spolupráca s Rehak interiér pri zariaďovaní našich kancelárskych priestorov bola vynikajúca. Ich osobný prístup, flexibilita v konfigurácii komponentov a schopnosť efektívne vybaviť zákazku nám priniesli spokojnosť. Dodržanie termínov bolo bezchybné a projekt bol ukončený so starostlivosťou o detaily. Veľmi ma potešila aktívna komunikácia zo strany p. Novotného počas celého procesu. Rehak interiér nie len vytvoril funkčné a estetické kancelárie, ale aj prispel k pozitívnej pracovnej atmosfére.

STEFE Banská Bystrica, a.s.
Ing. Ondrej Borguľa - predseda predstavenstva, generálny riaditeľ

Máte záujem o kancelárie podľa vaších predstáv?

Hľadáte
inšpirácie?