REGONIK spol. s r.o.
Realizácia s jasným cieľom.
Typ interiéru Kancelárske priestory
Miesto Bratislava
Rozloha 400 m²
Dátum 2024

Kreatívny proces a výzvy.

Spoločnosť Regonik nás oslovila s jasnými predstavami o nových kancelárskych priestoroch.

- Reprezentatívne priestory

- Komfort pre zamestnancov

- Prémiové exkluzívne materiály

 

Tieto základné body nám stačili na to, aby sme mohli vytvoriť ideálne pracovné prostredie.

image

Projektové ciele

 

Hlavným cieľom projektu bolo vytvoriť pracovné prostredie, ktoré odráža kľúčové hodnoty spoločnosti Regonik: inovácie a know-how. Riaditeľ spoločnosti si želal niečo reprezentatívne a na úrovni, pričom bolo dôležité, aby priestory boli funkčné a esteticky príjemné. O splnení nášho spoločného cieľa svedčia aj slová CEO spoločnosti Regonik: ,,Od prvého kontaktu so štúdiom sme boli nadmieru spokojní s ich profesionálnym prístupom a ochotou vyhovieť nám vo všetkých smeroch.''

Srdce prvého dojmu

Keď sme prvýkrát vstúpili do priestorov, kde mala byť nová recepcia, predstavili sme si, aký pocit chceme, aby zažívali návštevníci Regoniku. Navrhli sme dve komfortné pracoviská s dostatkom priestoru pre prácu aj privítanie hostí. Elegantné materiály a jemné osvetlenie dotvorili atmosféru, ktorá je nielen funkčná, ale aj esteticky príjemná.

Miesto pre veľké rozhodnutia

Pri tvorbe zasadacej miestnosti sme sa snažili vytvoriť priestor, kde by sa mohli konať dôležité rokovania a kde by sa rodili nové nápady. V strede miestnosti sme umiestnili veľký stôl, obklopený moderným lamelovým obkladom. Tento prvok nielen vizuálne zvýraznil stred miestnosti, ale aj zlepšil akustiku, čím zabezpečil sústredené a reprezentatívne prostredie pre dôležité diskusie.

Miesto pre kreatívnu prácu

Pri návrhu kanceláriie majiteľa spoločnosti sme čerpali inšpiráciu z jeho rozprávania. Chceli sme, aby tieto priestory odrážali nielen profesionalitu, ale aj pohodlie a kreativitu. Uprostred kancelárie sme zakomponovali centrálny pracovný stôl, ktorý bol obklopený skriňami a lamelovým obkladom. Tento dizajn mu poskytuje dostatok miesta na prácu a zároveň vytvára pocit súkromia a pohody.

Náš tip

Vytvorte ohromujúcu akcentovanú stenu s drevodekorom, ktorá okamžite pritiahne pozornosť a dodá vašej miestnosti šmrnc. Vyberte si drevodekor, ktorý bude ladiť so zvyškom interiéru a nechajte vyniknúť jeho prirodzenú krásu.

Príbeh z realizácie

Počas jednej z našich návštev v procese realizácie sme zažili moment, ktorý sme si zapamätali. Keď sme prichádzali do nových priestorov spoločnosti, stretli sme zamestnancov Regoniku, ktorí sa rozhodli pridať ruku k dielu. Spolu s nami dokončovali posledné detaily a aranžovali dekorácie. Ich radosť a nadšenie dodalo celému projektu osobný rozmer. Priestory spoločnosti si náš zakazník vyšperkoval do posledného detailu a hlavne podľa svojich predstáv.

image

Pamätáme si, ako sme spolu s riaditeľom prechádzali jednotlivé miestnosti, kde nám s hrdosťou ukazoval, ako sa jeho vízia stala realitou. V tom momente sme si uvedomili, že sme vytvorili nielen krásne priestory, ale pomohli vytvoriť miesto, kde sa ľudia budú cítiť dobre a kde budú radi pracovať.

Viac ako len ,,pracovisko''

Riaditeľ spoločnosti dbal na vytvorenie ideálneho pracovného prostredia, čo sa odrazilo aj na konečnom výsledku. Zamestnanci si vážia nové priestory, ktoré sú ergonomicky navrhnuté a esteticky príjemné. Zariadenie office priestorov vnímal ako správnu investíciu do firmy a spokojnosti zamestnancov, lebo vedel, že kancelárie nie sú len o správnej ergonómii a vzhľade, sú hlavne o ľuďoch, ktorí v nich pracujú, žijú a tvoria. 

Ing. Martin Kulich

Projektový manažér

 

,,Bolo mi potešením pracovať s tak skvelými ľuďmi, ktorí majú rovnaký cit pre detail a estetiku, ale aj jasné požiadavky na účelnosť a ergonómiu pracoviska. Teší ma, že čoraz viac zamestnávateľov si váži svojich ľudí a záleží im aj na tom, aké pracovné prostredie im vytvárajú a ako sa ich ľudia v práci cítia.''

Výsledok spolupráce

Naše tímové úsilie sa premenilo na priestor, ktorý dokonale odráža štýl a potreby nášho klienta, pričom každý detail je starostlivo premyslený a zrealizovaný. Ďakujeme za dôveru a spoluprácu, ktorá nám umožnila dosiahnuť tento krásny výsledok.

Reakcie klienta

,,Od prvého kontaktu so štúdiom Rehak interiér sme boli nadmieru spokojní s ich profesionálnym prístupom a ochotou vyhovieť nám vo všetkých smeroch. Splnili nám naše požiadavky do bodky. Dodanie s montážou bolo rýchle, promptné a bezproblémové. Musíme uznať, že je to veľmi šikovná a milá partia ľudí.''

REGONIK spol. s r.o.

Máte záujem o kancelárie podľa vaších predstáv?

Hľadáte
inšpirácie?