Sny pretavené do reality
Zariadenie interiéru rodinného domu
Typ interiéru Rodinný dom
Miesto Nitra
Rozloha 8 izieb
Dátum 2022

Interiér na mieru

Vždy je pre nás najväčším potešením, keď je náš zákazník spokojný. Inak tomu nebolo ani v prípade tejto kompletnej realizácie rodinného domu, kde sme realizovali kuchyňu, obývaciu miestnosť, chodbu, spálňu a pracovňu. Dom nám bol zverený v štádiu holodomu a prešiel si úžasnou premenou. Hlavnou požiadavkou nášho klienta bolo zladenie celého interiéru do jednotných odtieňov. V konečnom dôsledku náš zákazník dostal presne to, čo si vysníval.

image

V prípade tejto realizácie sme podľa požiadavky nášho klienta zvolili neutrálnu šedú, ktorá pôsobí luxusne a svetlý drevodekor, ktorý celý priestor zútulnil. Všetky nábytky boli vytvorené presne na mieru s využitím sivých obkladov. Dominantným prvkom celej realizácie je v tomto prípade práve nábytok na mieru v sivej farbe.

Od návrhu až po realizáciu

MODERNÁ KUCHYŇA

 

Kuchyňa, rovnako ako zvyšok interiéru bola ladená do jednotných farieb a prvkov. Zvolili sme teda nadčasovú kombináciu odtieňu šedej skombinovanú s prírodnými materiálmi. Zákazník ocenil aj odolnosť pracovnej dosky voči mechanickým vplyvom.

CHODBOVÁ ZOSTAVA NA MIERU

 

Chodba je odrazom domácnosti. Nášmu zákazníkovi sme vďaka dostatočným prechodovým zónam a optimálnej veľkosti priestoru zohľadnili usporiadanie nábytku na chodbe tak, aby nezavadzalo v pohybe a slúžilo svojmu účelu.

DVOJPRACOVISKO V HOME OFFICE

 

Pracovňa je rovnako ako zvyšok interiéru ladená do sivej farby v kombinácií s bledým drevom. Všetky nábytkové zostavy sú vyrobené presne na mieru celej miestnosti. Výrazným prvkom miestnosti je dlhý kancelársky stôl na mieru, vytvorený za účelom dvojpracoviska.

Náš tip

Vhodnou voľbou môže byť napríklad aj použitie sivej farby na celú stenu. V prípade malých priestorov, poskytne základ pre výraznejšie farby.

Drevo ako nadčasový materiál

Drevo je nadčasový materiál, ktorý sa v interiérovom dizajne používa od samotných začiatkov. Z dreva sa stavali chalupy, domy – drevenice, z dreva bol vytvorený každý kus nábytku od postele po kuchynskú linku. 

image

Drevo bolo a bude súčasťou interiérového dizajnu a nikdy nevyjde z módy. Je udržateľné, ak sa oň správne staráme vydrží roky a nemá konkurenciu vo vytvorení tepla a útulnosti v miestnosti.

Praktická dispozícia domu

Vďaka praktickej dispozícii domu sme mohli v dennej zóne vytvoriť príjemné členenie kuchynskej, jedálenskej a obývačkovej časti. Každá z týchto zón disponuje nadštandardným priestorom, ktoré spolu vytvárajú harmonický celok, ktorý sme dosiahli vďaka vhodne zvolenému nábytku na mieru a otvorenosti priestoru.

 

SIVÁ FARBA

 

Neutrálna, elegantná a prispôsobivá. Sivá farba je v posledných rokoch obľúbenou farbou v interiéri. Sivá farba na nich reprezentuje čistotu a vďaka svojej neutralite sa dokáže prispôsobiť okoliu, takže je dobrým základom interiéru. Sivá farba sa dokonale hodí v kombinácií s drevom. Rozumie si s teplými odtieňmi ako orech a mahagón, ale aj s bledšími odrodami ako dub, buk či breza.

 

Výsledok realizácie

Rodinný dom s veľkorysou rozlohou sme zariadili funkčne, vkusne a nadčasovo, čím sme docielili útulné bývanie pre mladú rodinu. Celý proces návrhu interiéru sa niesol v optimálnom spojení všetkých prvkov, materiálov a farieb. Pri tvorbe návrhu sme zohľadnili jednotlivé rozmery miestností a následne sme použili správny pomer dreva a sivej farby v ich optimálnom vzťahu. Veľkú radosť nám prinieslo jedinečné riešenie špecifických detailov.

Reakcie klienta

,,Už pri samotnej výstavbe nášho domu sme vedeli, že hľadáme profesionálov, ktorí nám budú vedieť zariadiť komplet celý interiér. Oslovili sme firmu Rstudio, ktorá mala vo svojom portfóliu veľa pekných realizácií. Mali sme presnú predstavu ako chceme aby náš vysnívaný dom vyzeral. Firma Rstudio to splnila do bodky a s celým procesom sme maximálne spokojní. Ďakujeme za skvelú spoluprácu.‘‘

Súkromný interiér

Video prezentácia projektu

Máte záujem o nábytok do domu a bytu podľa vaších predstáv?

Hľadáte
inšpirácie?