Príbeh jedinečného domova
Zlúčenie štýlu a funkčnosti
Typ interiéru Rodinný dom
Miesto Bratislava
Rozloha 4 izby
Dátum 2023

Interiérový makeover

Tento projekt je dôkazom toho, že premyslený dizajn interiéru môže zmeniť domov na miesto pohodlia, harmónie a estetiky. 

image

Svetlé tóny, prirodzené drevo a kvalitné doplnky tvoria základ tohto priestoru, ktorý je ideálnym miestom pre rodinné a spoločenské aktivity.

PREPOJENIE

Obývačka spojená s kuchyňou, ktorú predstavujeme, je miestom, kde sa stretáva funkčnosť s eleganciou a kde každý detail má svoje miesto. 

Svetlé tóny, prirodzené drevo a kvalitné doplnky tvoria základ tohto priestoru, ktorý je ideálnym miestom pre rodinné a spoločenské aktivity.

Dispozícia priestoru je dôkladne premyslená tak, aby bola praktická a funkčná. Obývačka, kuchyňa a jedálenský stôl sú umiestnené tak, aby boli prepojené a umožňovali ľahký pohyb a komunikáciu medzi členmi rodiny.

Náš tip

Integrujte zelené rastliny do vašej obývačky a kuchyne. Zelené rastliny môžu výrazne obohatiť a oživiť váš interiér. Pridávajú do interiéru prírodný prvok a zároveň čistia vzduch a vytvárajú relaxačnú atmosféru.

Krása a funkčnosť ruka v ruke

Hlavným prvkom v spálni je posteľ, ktorá nie je iba miestom pre relaxáciu, ale aj praktickým úložným riešením. Za posteľou sme umiestnili úložný priestor vo forme obkladu a skrytých skriniek. To umožňuje efektívne využiť každý centimeter priestoru a skryť osobné veci mimo pohľadu.

image

Svetlé tóny a kombinácia dreva a bielej farby, ktoré prevládajú v celom interiéri, pokračujú aj v tejto spálni. Táto kontinuita v dizajne vytvára jednotný a pôsobivý dojem vo všetkých častiach domu.

Srdce domu

Kuchyňa, bezpochyby srdce domu, je miestom, kde sa stretávajú rodiny, priatelia a vznikajú chvíle, ktoré zostávajú v pamäti. Naša kuchyňa je koncipovaná tak, aby spĺňala nielen funkčné potreby, ale aj estetické túžby obyvateľov tohto domu.

 

Každý detail v kuchyni bol premyslený tak, aby poskytoval efektívnu a pohodlnú pracovnú plochu. Kuchynský ostrov je epicentrom, kde sa spájajú varenie, príprava jedál a konverzácie.

Výsledok spolupráce

Celý projekt interiérového dizajnu sa stal skutočným úspechom a výsledkom našej spolupráce je dokonalý dom v úplnej harmonii. Každá časť interiéru - od obývacej izby a kuchyne po spálňu - sa stala priestorom, kde krása a funkčnosť idú ruka v ruke.

Reakcie klienta

,,Keď som sa rozhodla pre tento projekt, mala som viacero špecifických požiadaviek. Pán Beko bol neuveriteľne ochotný a pripravený mi pomôcť s viacerými požiadavkami a zmenami počas realizácie. Montážnici preukázali skvelú flexibilitu a rýchlu reakciu na moje zmeny, čo ma nesmierne potešilo a zvýšilo moju spokojnosť s priebehom projektu. Najdôležitejšie je, že výsledok je presne taký aký sme si navrhli a splnil všetky moje očakávania.''

Súkromný interiér

Máte záujem o nábytok do domu a bytu podľa vaších predstáv?

Hľadáte
inšpirácie?