Interiérová mágia
Detaily, ktoré robia rozdiel
Typ interiéru Rodinný byt
Miesto Trnava
Rozloha 5 izieb
Dátum 2024

V každom detaile sa skrýva nádherný príbeh.

"Keby som sa opäť sťahovala, boli by ste zas mojou voľbou.” - Povedala nám naša zákazníčka počas fotenia interiéru jej bytu, ktorý sme navrhli a realizovali. Na našej práci máme najradšej práve tieto momenty, keď vidíte finálny výsledok a keď vašu predstavu splníme do bodky. Rovnako to bolo aj v tomto prípade, realizácie kompletného interiéru moderného bytu v Trnave.

image

Vstúpiť do bytu našej klientky po dokončení projektu bolo ako vstúpiť do sveta z jemného sna. Biela, sivá a svetlé drevo sa spájali so smaragdovými doplnkami, vytvárajúc taký útulný a elegantný priestor, žeby sa mohol zdať skoro nereálny.

INTERIÉR NA MIERU

Kuchyňa s obývačkou a jedálenskou časťou sú srdcom tohto interiéru. Prepojenie medzi týmito miestnosťami sme vytvorili hladké a prirodzené, vďaka čomu je priestor vzdušný a priestranný. Kuchynský ostrovček je neoddeliteľnou súčasťou tohto priestoru, ponúkajúc ideálne miesto na prípravu jedál.

Spálňa pokračuje v neutrálnej farebneh schéme, vytvárajúc oázu pokoja a relaxácie. Naša klientka si obzvlášť vážila túto kombináciu štýlu a praktickosti, pretože jej spálňa sa stala miestom, kde si môže naozaj oddýchnuť a cítiť sa ako doma.

Chodba na mieru vedie k jednotlivým izbám a jej praktický, no elegantný dizajn zabezpečuje efektívne využitie každého centimetra. Vďaka tomu bol každý detail presne taký, ako si ho predstavovala naša klientka.

Náš tip

Vybrať si nábytok na mieru môže znamenať investíciu do dlhodobého pohodlia a spokojnosti vo vašom domove. Nábytok navrhnutý na mieru sa presne prispôsobí vašim potrebám, rozmerom miestnosti a štýlu vášho domova.

Pokračovanie ...

,,To som vôbec nečakala’’ - to boli prvé slová našej klientky po vstupe do jej nového domova. V našom najnovšom projekte sme dokázali, že dokonalá harmónia medzi obývačkou a kuchyňou je možná. Bledé drevo, biela farba a sivý betón sa môžu skvele dopĺňať. 

image

Pri realizáciach sa často stretávame s mnohými nápadmi a požiadavkami našich klientov. Niektorí si želajú veľké priestory a luxusné prvky, iní zase preferujú jednoduchosť a minimalizmus. V tomto prípade sme sa snažili o maximálnu funkcionalitu a minimalizáciu zbytočných prvkov. Dôraz sme kládli na základe preferencií klientky na praktické riešenia.

Výsledok spolupráce

Naša klientka nám po dokončení projektu venovala milé slová, ktoré nás hlboko potešili. Spokojnosť klienta je pre nás tou najväčšou odmenou a preto sme radi, že sme mohli prispieť k vytvoreniu jej vysnívaného domova. Oceňujeme dôveru, ktorú nám prejavila, a sme hrdí na to, čo sme spoločne dosiahli.

Reakcie klienta

Oceňujem priateľský, ľudský a odborný prístup k tvorbe návrhov. Vizualizácie naplnili predstavy a identicky boli prenesené do realizácie. Všetky úpravy a námety boli zapracované priebežne. Termíny boli vždy dodržané, a to nielen čo sa týka výroby ale aj samotnej montáže a jej ukončenia. Majstri pracovali intenzívne v dohodnutých časoch. Priebežne si za sebou upratovali, čo som veľmi uvítala. Prípadné nejasnosti okamžite riešili a aj sami prišli s návrhom. Dokonca nebol problém spraviť aj čosi navyše. Komunikácia bola či už so štúdiom alebo aj s majstrami jasná, konštruktívna a efektívna. S výsledkom ako dizajnom vrátane kvality spracovania som nad mieru spokojná a určite odporúčam. Ak by som sa opäť sťahovala, boli by opäť mojou voľbou.

Súkromný interiér

Máte záujem o nábytok do domu a bytu podľa vaších predstáv?

Hľadáte
inšpirácie?