Po rokoch sa k nám vrátila.
Interiér rodinného domu na mieru.
Typ interiéru Rodinný dom
Miesto Šaľa
Rozloha 3 izby
Dátum 2024

Dizajnovo zladené.

Pred niekoľkými rokmi sme mali česť navrhnúť a zariadiť byt pre našu milú zákazníčku. Projekt dopadol na výbornú, a my sme sa tešili, že sme pomohli vytvoriť domov, kde vládne pohoda a harmónia. Tento rok sme dostali nečakaný, ale veľmi príjemný telefonát – naša zákazníčka nás opäť oslovila, tentokrát so žiadosťou o zariadenie interiéru jej nového domu.

image

Ťažiskom projektu bolo riešenie kuchyne s obývačkou, ktoré sú napojené otvoreným priestorom na chodbu. Kuchyňa bola navrhnutá s dôrazom na praktickosť a estetiku, pričom skryté dvere do špajze dodali priestoru čistý a elegantný vzhľad.

Prepojenie.

Celý priestor bol ladený do decentnej bielej farby v kombinácii s bledým drevodekorom a modrými doplnkami. Tento výber farieb priniesol do miestnosti harmóniu a sviežosť.

Chodba, ktorá spája kuchyňu s obývačkou, bola navrhnutá ako plynulé prepojenie celého interiéru. Kombinácia bielych stien a drevených prvkov vytvára príjemný kontrast a modré akcenty pokračujú aj v tomto priestore, čím sa zabezpečuje konzistentnosť dizajnu.

Kuchyňa bola navrhnutá tak, aby bola maximálne funkčná a esteticky príťažlivá. Skryté dvere do špajze sa stali prekvapivým a praktickým prvkom, ktorý uchvátil nielen našu klientku, ale aj každého návštevníka.

Náš tip

Pri navrhovaní interiéru sa nebojte zakomponovať skryté prvky, ako je špajza ukrytá za dverami v kuchyni. Takéto riešenia nielenže zvyšujú funkčnosť priestoru, ale tiež pridávajú štýl a eleganciu.

Spoločný cieľ.

Vždy usilujeme o to, aby každý projekt bol niečím výnimočný a reflektoval osobnosť našich klientov. 

Požiadavky našej klientky na prvom stretnutí boli:

- Decentne zakomponovať modrú farbu a dať priestoru život.
- Vytvoriť praktické riešenia a zároveň útulnú atmosféru.
- Interiér zjednotiť a vytvoriť kompaktnú štýlovú líniu.

Dali sme si za cieľ splniť tieto požiadavky našej klientky.

 

 

image

Chodba, ktorá už hneď pri vstupe do domu reflektuje príjemný prohľad. Navrhli sme ju tak, aby pôsobila ako prirodzené pokračovanie obývačky a kuchyne. Biela farba na stenách a dverách v kombinácii s drevenou podlahou vytvárali príjemný a priateľský dojem hneď pri vstupe do domu.

Výsledok spolupráce

Možno ten pocit poznáte… Keď prídete k niekomu a hneď sa tam cítite ako doma. Príjemná atmosféra a uvoľnená nálada. Široký úsmev na perách a radosť v očiach. Presne tak sme sa cítili tu. U našej klientky, ktorej sme s celým tímom navrhli a zariadili tento krásny interiér. Úspešná realizácia nikdy nie je náhoda. Je to súhra mnohých vecí a skúseností.

Máte záujem o nábytok do domu a bytu podľa vaších predstáv?

Hľadáte
inšpirácie?