Rustikálny štýl
Zariadenie interiéru domu
Typ interiéru Rodinný dom
Miesto Bratislava
Rozloha 5 izieb
Dátum 2020

Kuchyňa prepojená s obývačkou

Rustikálny štýl kuchyní získava na popularite a stáva sa stále obľúbenejším vo svete interiérového dizajnu. Kuchyňa prepojená s obývačkou v modernom vidieckom štýle. Hlavnou myšlienkou tohto dizajnu je získať čaro a útulnosť vidieka, ale zároveň využiť aj vymoženosti dnešnej doby.

 

image

Veľkorysý svetlý priestor u nášho zákazníka bol solídnym základom pre vytvorenie výnimočného interiéru, ktorý má svoje osobné kúzlo a neobyčajnú atmosféru.

Náš tip

Pri spoločnej obývacej izbe s kuchyňou je potrebné myslieť na výber tichých spotrebičov, aby nenarušovali život v obývacej časti. Vyberte si kvalitný digestor, ktorý pohltí paru i nepríjemný zápach

Kuchyňa snov

Použité prírodné materiály ako masív, kameň či sklo, dokonale spĺňajú predstavu nášho klienta o kvalite. Na dverách kuchynskej linky sme použili vysoko odolné dubové drevo s povrchovou úpravou nástreku farby, ideálnou pre nášho klienta, ktorý požadoval presne farebné zladenie so zvyškom interiéru. Zrkadlovo lesklá pracovná doska a zástena z prírodného kameňa budú vždy vyzerať vznešene a luxusne.

image

Snažili sme sa dodržať určitý koncept a vytvoriť pre zákazníka kuchyňu, ktorá sa hodí k jeho štýlu bývania. Využili sme prevažne prírodné materiály, ako sú drevo a kameň, ktoré majú nižšiu environmentálnu záťaž ako syntetické materiály.

Zmysel pre detail

Nábytok sme vytvorili v rustikálnom štýle, ale zároveň sme sa snažili zachovať rovnováhu medzi jeho estetickými vlastnosťami a funkčnosťou. Pri tomto projekte sme použili kvalitné drevo a zdôraznili sme jeho prírodné textúry a farby.

 

Celkový dojem rustikálneho nábytku v kuchyni je útulný a príjemný. Jeho tradičný vzhľad zanecháva dojem starého domova s modernými prvky. Jeho nádych prírodnosti a jednoduchosti prináša kuchyni pocit pokoja a uvoľnenia.

Výsledok spolupráce

Pri realizácii tejto zákazky sme sa snažili zohľadniť požiadavky zákazníka a prispôsobiť nábytok jeho osobnosti a štýlu bývania. Nábytok bol navrhnutý tak, aby využil každý centimeter kuchyne a zároveň bol dostatočne veľký na uloženie potrebných vecí. Zákazník bol s nábytkom a celkovým vzhľadom kuchyne veľmi spokojný. Rovnako tak aj my sme radi, že sme mohli pomôcť realizovať ich vysnívanú kuchyňu. 

Reakcie klienta

,,Mala som presnú predstavu a potrebovala som ju preniesť do konkrétneho návrhu, preto mi pomohli 3D vizualizácie, kde som mohla vidieť finálnu podobu mojej vysnívanej kuchyne. Oceňujem profesionálny a osobný prístup pána Kulicha, ktorý ochotne riešil moje požiadavky a klobúk dole aj pred prácou montážneho tímu. Stálo to veľa úsilia a času, ale výsledok stojí za to. Medzitým nám stihli urobiť aj vstavané skrine do izby a chodby, kde sme riešili aj zamaskovanie neúhľadnej rozvodnej skrinky.''

Súkromný interiér

Video prezentácia projektu

Máte záujem o nábytok do domu a bytu podľa vaších predstáv?

Hľadáte
inšpirácie?