Biela. Sivá. Drevo.
Modern home design
Typ interiéru Rodinný dom
Miesto Tešedíkovo
Rozloha 6 izieb
Dátum 2021

Minimalistický štýl

Momentálny trend minimalistického štýlu v spojení s industriálnym je stále v popredí a nechýba ani v tomto návrhu interiéru domu. 

image

V prípade týchto návrhov sme zvolili drevený obklad vysokých stien, ktorý je vhodnou voľbou na ozvláštnenie celkového vzhľadu priestoru. Dominantným prvkom v celom interiéri je prírodný drevodekor, ktorý je príjemný na pohľad a dotyk, súčasne poskytne moderný dizajn. Tento drevodekor nechýba ani v iných častiach domu a zaručí tak súlad celého interiéru.

3D návrhy

Moderná detská izba s pohodlným a praktickým miestom na domáce úlohy, či študentské projekty. 

Vytvorenie kancelárie bolo pre nášho zákazníka veľmi dôležite. Navrhli sme pracovný kútik, ktorý mu zabezpečí plnohodnotnú prácu z domu.

Vďaka nábytku na mieru spolu s praktickým a zdravým rozmiestnením ako aj dostatkom úložného priestoru sme vytvorili spálnu podľa požiadaviek zákazníka.

Náš tip

Ak chcete do svojho interiéru kuchyne zakomponovať ostrovček musíte myslieť na fakt, že je potrebné aby z každej strany bol priestor aspoň 1m.

Inšpiratívny priestor

Aby sme interiér harmonicky prepojili a pôsobil kompaktne, kuchyňu sme navrhli z materiálov a farieb, z ktorých sa skladal zvyšok interiéru. Pridanou hodnotou kuchyne je špeciálna, praktická povrchová úprava materiálu. Kuchyňa je navrhnutá presne podľa prianí zákazníka a prispôsobené jeho každodenným potrebám.

image

Kombinácia svetlej neutrálnej farby s drevodekorom spolu s jednoduchými líniami minimalizmu a jemným led podsvietením do seba vkusne zapadá. Rovnomerné led osvetlenie schodiska s čiernym kovovým zábradlím dodá pomyslenú bodku - žiadaný šmrnc. 

Otvorenosť

Ďalším priestorom pre nešpecifické riešenie dizajnu interiéru bolo schodisko. Jedná sa o interiér, ktorý v prvom rade zlučuje kuchyňu, obývačku a schodisko s jedálňou. Svetlý drevodekor sme komponovali so zachovaním otvorenosti podschodiska.

 

Reakcie klienta

,,Promptne nám vypracovali 3D vizualizácie, na ktorých bolo vidieť, že sa do našej predstavy úplne trafili. Neverili sme tomu, ale na prvý krát nám navrhli presne to, čo sme hľadali.''

Súkromný interiér

Máte záujem o nábytok do domu a bytu podľa vaších predstáv?

Hľadáte
inšpirácie?