,,V jednoduchosti je krása''
Návrh interiéru rodinného domu
Typ interiéru Rodinný dom
Miesto Trenčín
Rozloha 5 izieb
Dátum 2021

Jednoduchosť a minimalizmus

Pri návrhu rodinného domu sa často stretávame s mnohými nápadmi a požiadavkami našich klientov. Niektorí si želajú veľké priestory a luxusné prvky, iní zase preferujú jednoduchosť a minimalizmus. Náš zakazník sa rozhodol pre druhú možnosť a my sme mu navrhli rodinný dom v minimalistickom štýle.

 

image

V našom návrhu sme sa snažili o maximálnu funkcionalitu a minimalizáciu zbytočných prvkov. Rodinný dom sme navrhli s dôrazom na praktické riešenia, aby bolo bývanie v ňom pohodlné a efektívne. 

Náš tip

Vďaka minimalizmu dosiahnete, že Váš domov bude pôsobiť priestranným a vzdušným dojmom, bez pocitu preplennosti a chaosu.

Minimalizmus

V dnešnej dobe, keď sa zdá, že všetko sa snažíme robiť čo najväčšie, najdrahšie a najlepšie, vzniká v nás čoraz väčšia túžba po minimalizme. Minimalizmus nám prináša niečo, čo sa v súčasnom svete často stráca - jednoduchosť a pokoj. A práve na týchto princípoch sme postavili náš návrh moderného rodinného domu.

image

Moderné prvky ako nesmrteľné drevo, antracitové, alebo naopak stále obľúbené biele odtiene a ich vzájomné kombinácie, navzájom vytvorili interiér s nádychom originality. Sme si istí, že práve to ocenia nielen domáci, ale aj ich hostia, ktorí už v prvých momentoch návštevy pocítia teplo domova, ktoré sa nám spoločne s klientmi podarilo vytvoriť.

Život bez zbytočností

V spálni sme kládli dôraz nie len na posteľ, jej konštrukčnú pevnosť a stabilitu, ale aj na rozumné rozloženie úložného priestoru. Vďaka možnosti výberu z rôznych materiálov, farieb, dizajnu a jednotného štýlu sme zladili spálňu s ostatnými miestnosťami v jeden harmonický celok. V prípade návrhu spálne pre nášho klienta sme dosiahli minimalizmus pomocou nábytku na mieru s dostatkom úložného priestoru na všetky naoko nepotrebné veci.

 

Zelené doplnky

 

Pre zladenie celkového interiéru sme zvolili neutrálne, zemité farby a poľahky doplnili smaragdovo-zelenými detailmi, čím sme osviežili celkový priestor. Nábytkom na mieru sme v menšej predsieni efektívne využili každý jeden centimeter priestoru. Šikovné vstavané skrinky poslúžia na odloženie drobných predmetov. Navyše sme do chodby umiestnili doplnky, ktoré patria k celkovému štýlu rodinného domu. 

 

Výsledok spolupráce

Minimalistický štýl nášho návrhu rodinného domu nám umožnil vytvoriť priestor, ktorý poskytuje rovnováhu medzi jednoduchosťou a eleganciou, medzi praktickosťou a estetikou. Jednoduchosť nášho návrhu neznamená, že by bol dom nezaujímavý. Práve naopak - čisté línie a jednoduché formy dodávajú domu eleganciu a jedinečnosť. 

Máte záujem o nábytok do domu a bytu podľa vaších predstáv?

Hľadáte
inšpirácie?