Harmonický celok
Zariadenie interiéru rodinného domu
Typ interiéru Rodinný dom
Miesto Bratislava
Rozloha 10 izieb
Dátum 2023

Moderný dizajn

Moderný dizajn a dôraz na detaili. Týmito slovami by sme opísali realizáciu nábytku na mieru do novostavby rodinného domu v Bratislave. V jednom harmonickom celku sme navrhli a zariadili interiér tohto rodinného domu. Interiér v tomto štýle je stvorený praktické a racionálne osoby, ktoré vyžadujú priestor organizovaný a usporiadaný.

image

V celom interiéri sme použili materiály ako masívne drevo, betón, kožu a kov, ktoré vyžarujú jedinečnú atmosféru elegancie a luxusu. Realizácia zahŕňala kuchyňu spojenú s obývačkou, spálnu so šatníkom, chodbu, pracovňu a hosťovskú izbu.

Predstavy v realite

Navrhli sme veľkorysý priestor kuchyne s masívnym ostrovčekom, ktorý je praktickým riešením pre rôzne účely.

Spálňa, ktorá je dokonalým priestorom na oddych. Jedným z hlavných prvkov tejto spálne je LED podsvietenie, ktoré do nej prináša moderný dotyk.

Dominantou návrhu obývacej časti je veľká kožená sedačka, ktorá zaistí žiadaný akcent útulnosti. 

Náš tip

Interiér odporúčame oživiť dizajnovými doplnkami, otvorenými poličkami alebo farbami, ktoré priestor osviežia. Tím zachováme príjemnú atmosféru celého priestoru obývačky spojenej s kuchynkou.

Prepojenie materiálov

Náš zákazník nám otvoril priestor pre komplexnú realizáciu interiéru, do ktorej sme vstupovali s nadšením nám vlastným. Zámer bol jasný. Funkčnosť, praktickosť, nadčasovosť, sviežosť a originalita.

image

Bezmadlové otváranie a čisté línie dodali priestoru požadovaný efekt minimalistického štýlu. Použitá kombinácia materiálov dubu s betónovým dekorom a bielou farbou je dnes viac ako trendy. Rovnake materiály sú použité aj vo zvyšku inteiréru, vďaka čomu sme vytvorili jeden harmonický celok.

TAJOMSTVO

Prišli sme s návrhom riešenia, ktoré bolo v rámci umiestnenia a prístupu do šatníka. Aby celkový dojem a dizajnovosť spálne neboli narušené, zvolili sme tajný prechod do šatníka, kde sú dvere zakomponované do obkladu steny.

 

Praktické rozmiestnenie nábytku ako aj tlmené svetlá, ktoré túto spálňu jednoducho osvetľujú, podvedome navodzujú príjemný pocit. Najdôležitejším prvkom tejto spálne je posteľ pri ktorej sme zohľadnili fakt, že by mala byť aspoň 45-60cm od zeme. 

 

Čistota a minimalizmus

 

Súčasťou realizácie bola aj vstupná miestnosť. Chceli sme docieliť, aby klientke už pri vstupe do domu bolo naservírované blaho, kvalita a dokonalý dizajn. Vytvorili sme praktický priestor s čistými líniami, kde sme nechali vyniknúť kontrast medzi čiernou matnou farbou a dubom halifax. V stene sa nám rovnako ako v spálni a kuchyni podarilo ukryť tajné dvere do kancelárie, ktoré umožňujú našej klientke nerušene pracovať v pohodlí svojho domova. 

 

 

Miluj, čo robíš rob, čo miluješ.

 

 

Výsledok spolupráce

Táto spolupráca bola osviežujúca, lebo komunikácia bola vynikajúca a tento interiér do detailov odráža vkus majiteľa v spolupráci s prácou nášho interiérového dizajnéra, ktorá sa vyslovené želania snažila pretaviť do návrhu a aj do reálneho interiéru.

Reakcie klienta

,,Hľadali sme firmu, ktorá sa nám postará kompletne o všetko, od návrhu, cez výrobu až po montáž nábytku do celého domu. Oceňujeme veľmi profesionálny a hlavne osobný prístup pána Beka, aký sa v dnešnej dobe často nevidí. Svojimi riešeniami a vylepšeniami nám vytvoril moderný interiér nad naše očakávania. Ochotne nám so všetkým pomáhal a dolaďoval s nami dokonca aj stavebné detaily.''

Súkromný interiér

Video prezentácia projektu

Máte záujem o nábytok do domu a bytu podľa vaších predstáv?

Hľadáte
inšpirácie?