Moderný domov s útulným šarmom
Pripojenie interiérového dizajnu k osobným hodnotám
Typ interiéru Rodinný dom
Miesto Bratislava
Rozloha 7 izieb
Dátum 2023

Predstavy a sny

Predstavte si rodinu, ktorá snívala o domove, kde sa budú cítiť nielen pohodlne, ale aj inšpirovaní. Túto víziu mal aj náš klient.

image

S jeho nadšením pre moderný dizajn a túžbou po útulnom priestore sme sa pustili do práce s cieľom transformovať ich domov na miesto, ktoré bude odrážať ich jedinečnú osobnosť a štýl.

Vstupná konzultácia

Na začiatku projektu sme sa stretli s klientom, aby sme lepšie porozumeli jeho potrebám a očakávaniam. Po dôkladnej diskusii sme pochopili, že kľúčovou prioritou je vytvoriť priestor, kde sa bude rodina cítiť ako doma, ale zároveň chceli spojiť túto pohodu s moderným dizajnom.

Vďaka nášmu prístupu k detailom a úzkej spolupráci s klientom sme dosiahli vytvorenie domova, ktorý spája moderný dizajn s útulným šarmom. Naše úlohy sa zameriavali na kompletné zariaďovanie interiérov, začínajúc od kuchyne a končiac spálňou.

Cieľom bolo vytvoriť priestor, ktorý nielen splní ich požiadavky na praktickosť a funkcionalitu, ale aj ich osobné predstavy o kráse a pohodlí.

Náš tip

Nezabudnite sa sústrediť nielen na dizajn, ale aj na funkčnosť a osobný štýl. Kombinácia prírodných materiálov s modernými prvkami môže vytvoriť harmonický priestor, ktorý bude odrážať vašu jedinečnú osobnosť a zároveň bude praktický pre každodenné použitie.

Prvý krok

Prvým krokom na tejto ceste bolo navrhnúť kuchyňu, ktorá bude srdcom domova. Kuchyňa, ktorá kombinuje prírodné drevo, bielu eleganciu a šedé akcenty. 

image

Táto harmonická kombinácia materiálov vytvorila priestor, ktorý nie len splnil požiadavky na funkčnosť, ale aj odrážal osobný štýl klienta. Žltkasté odtiene, drevené detaily a šikovne zvolené doplnky prispeli k atmosfére útulného domova, ktorá vyzývala na oddych a relax.

Spálňa ako útočisko

Nasledovalo zariaďovanie spálne, miesta určeného na oddych, relax a snívanie. Tu sme sa zameriavali na vytvorenie priestoru, ktorý bude nielen vizuálne príťažlivý, ale aj praktický a pohodlný. S dôrazom na detail sme vytvorili elegantnú spálňu na mieru, kde každý prvok slúžil k maximalizácii komfortu a pokoja.

Spálňa sa stala nielen vizuálnym pôžitkom, ale aj praktickým útočiskom pre relaxáciu.

Výsledok spolupráce

Spolupráca s naším klientom a sledovanie ich reakcií, keď videli výsledok, nás inšpirovalo a posilnilo našu vieru v dôležitosť vytvárania priestorov, ktoré majú zmysel a hlbší význam pre ich obyvateľov. Sme hrdí, že sme mohli pomôcť tejto rodine splniť ich sny o domove, ktorý je viac než len miestom na život, ale miestom, kde sa každý deň rodí nový príbeh.

Máte záujem o nábytok do domu a bytu podľa vaších predstáv?

Hľadáte
inšpirácie?