Ecaza s.r.o.
Záblesk produktivity
Typ interiéru Kancelárske priestory
Miesto Nitra
Rozloha 350 m²
Dátum 2021

Reprezentatívne kancelárie

Spoločnosť ECAZA s.r.o., so sídlom v Nitre sú špecialistami na nedeštruktívne kontroly vírivými prúdmi.

image

Spoločnosť ECAZA, si uvedomila, že jej kancelárske pracovisko neposkytuje dostatočnú podporu pre jej rastúci tím zamestnancov. Firma sa preto obrátila na nás s prosbou o pomoc. Našou úlohou bolo vytvoriť moderné, funkčné a príjemné pracovné prostredie, ktoré zlepší produktivitu zamestnancov a pritiahne nové talenty.

IDENTICKÉ 3D NÁVRHY

Po dôkladnej analýze sme navrhli riešenie, ktoré zahŕňalo nové nábytkové riešenia, zlepšené osvetlenie, zvukovú izoláciu a moderné technológie.

Navrhli sme otvorený koncept s väčšou flexibilitou, kde by mohli zamestnanci pracovať v menších skupinkách alebo individuálne.

Kládli sme veľký dôraz na farebnú schému, ktorá všetko spája. Konzistentný farebný tón uľahčuje zmenu dizajnu interiéru, keď spoločnosť rastie, vďaka čomu je riešenie udržateľnejšie pre dlhší čas.

Náš tip

Je veľmi dôležité vytvoriť harmonické a efektívne pracovné prostredie, ktoré bude zabezpečovať optimálnu produktivitu a pohodu zamestnancov.

Inovácie v pracovnom prostredí

Pracovné prostredie je dôležitým faktorom úspechu každej firmy, pretože má vplyv na náladu a produktivitu zamestnancov. Keď sme sa stretli so zástupcami spoločnosti Ecaza, zistili sme, že ich pracovisko už dlhšiu dobu potrebuje zmenu. Keďže ide o firmu, ktorá pôsobí na medzinárodnom trhu, je dôležité, aby pracovisko bolo moderné, inovatívne a zodpovedalo najnovším trendom.

image

,,Predstava bola taká, aby naše firemné priestory mali nádych umenia a zároveň, aby sa naši zamestnanci a zákazníci cítili u nás veľmi príjemne.'' - Juraj Zahradník, riaditeľ spoločnosti ECAZA s.r.o.

Estetika a funkčnosť

Pri vytváraní reprezentatívnych kancelárií sme kládli veľký dôraz na estetiku a funkčnosť. Dizajn a výber materiálov sme pečlivo premysleli tak, aby každý detail dokonale zapadol do celkového konceptu. Tento prístup nám zabezpečil, že kancelárie budú nezabudnuteľné a pozitívne zapôsobia na návštevníkov a klientov. Reprezentatívne kancelárie neznamenajú len reprezentáciu firmy, ale sú aj prejavom spoločenskej zodpovednosti.

 

MODERNÝ A PÚTAVÝ PRVÝ DOJEM

 

Vďaka novej recepci sa celkový interiér spoločnosti Ecaza stal reprezentatívnym a púta pozornosť už pri vstupe do budovy. Zamestnanci spoočnosti si všimli, že ich klienti sa cítia oveľa pohodlnejšie a majú lepšie dojmy z návštevy.

 

Výsledok spolupráce

Po ukončení projektu sme sa stretli so zástupcami spoločnosti a zistili sme, že ich zamestnanci boli nadšení z nového pracoviska a že sa tam cítia omnoho lepšie ako predtým. Vďaka moderným pracovným miestam, ktoré sme navrhli, a príjemnej atmosfére sa zamestnanci tešia do práce a sú motivovaní robiť svoju prácu čo najlepšie.

Reakcie klienta

,,Spoločnosť Rehak sme si za partnera vybrali na základe veľmi kladných referencií, ktoré mali na webovej stránke. Hľadali sme firmu, ktorá by nám poradila a zároveň vyrobila nábytok do našich nových firemných priestorov. Spolupráca bola výborná, príjemná komunikácia, korektné jednanie, dochvíľnosť, sme maximálne spokojní. Chceli by sme vyjadriť poďakovanie a zároveň odporučiť služby spoločnosti Rstudio.“

Ecaza s.r.o.

Video prezentácia projektu

Máte záujem o kancelárie podľa vaších predstáv?

Hľadáte
inšpirácie?