Lusik Trade s.r.o.
Nový priestor pre nové časy
Typ interiéru Kancelárske priestory
Miesto Beluša
Rozloha 650 m²
Dátum 2022

Ergonómia a prestíž

Spoločnosti Lusik Trade s.r.o. so sídlom v Beluši sme v spolupráci s Arkon Ateliér realizovali firemné priestory, manažérsku kanceláriu, zasadačku a oddychovú zónu. Firma sa venuje gumárenskej výrobe, pogumovaniu, výrobe gumových výrobkov a polyuretánových výrobkov.

image

Hlavnou požiadavkou majiteľa spoločnosti bolo zachovanie vysokej úrovne funkčnosti priestoru v otvorenej, rovnako aj v delenej časti. Zákazník ocenil atraktívny dizajn, detaily a ergonómiu na ktoré bol najväčší dôraz.

Výnimočný dizajn

REPREZENTATÍVNA ZASADAČKA

 

Kvalitný nábytok a čisté línie interiéru navodzujú atmosféru dôvery. To všetko prispelo k spokojnosti zákazníka s konečným výsledkom. Podarilo sa nám skĺbiť všetky kľúčové funkcie zasadačky, ktorá má byť pohodlná a reprezentatívna.

MIESTO STRETNUTIA A ODDYCHU

 

V tejto miestnosti sme sa viac pohrali s výberom produktov, so snahou podporiť kreativitu a inovatívnosť. Farby a tvary sú kombinované inšpiratívnym spôsobom a interiérový dizajn je agilný. Požiadavkou bolo vytvorenie kútika určeného na krátke stretnutia a rozhovory s kolegami.

KUCHYNKA PLNÁ ŽIVOTA

 

Firemná kuchynka je srdcom kancelárií. Snažili sme sa plnohodnotne a funkčne využiť rohový kútik na vytvorenie kuchynky. Priestory kancelárskej kuchynky zároveň skvele poslúžia na umiestnenie kávovaru, rýchlovarnej kanvice či iných prvkov, ktoré patria k základnému vybaveniu každého pracoviska.  

Náš tip

Použitie dreva v interiéri vytvára nielen útulné miesto na stretávanie a prácu, ale tiež odhaľuje kontrast so studenými farbami látok.

Rýchlosť a premyslené detaily

Spolupráca na projekte medzi všetkými zúčastnenými stranami prebiehala veľmi hladko. Náš projektový manažér pozorne načúval inštrukciám a potrebám zákazníka. Klient jasne definoval svoju víziu na začiatku projektu a plne dôveroval skúsenostiam tímu. Pri tvorbe vizualizácií sme kládli dôraz na jednotlivé detaily.

image

OVEĽA VIAC NEŽ LEN PROJEKT

 

Vytvorenie inovatívnej a efektívnej kancelárie nie je iba projektom interiérového dizajnu, je to zmena. Kancelárske priestory sa musia prispôsobiť ľuďom, ktorí v nich pracujú, a musia tiež odrážať víziu firmy. Je dôležité porozumieť tomu, čo chcete prostredníctvom nových kancelárskych priestorov dosiahnuť.

Otvorené a pohodlné

Hoci spoločnosť Lusik Trade chcela mať priestor otvorený, vždy sa v priestore nachádza miesto na súkromie. Je dôležité pripomenúť, že priestor založený na aktivite neznamená automaticky otvorený priestor a otvorené kancelárie, rozhodujúcim faktorom sú vždy potreby zamestnancov.

 

FUNKČNÉ ROZDELENIE MIESTNOSTI

 

Funkčné rozdelenie v kancelárií nie je len o jednoduchom rozdelení priečok, ale o vymedzení priestorových zón pomocou rôznych prvkov. Medzi ne patria napríklad akustické bariéry, zelené steny alebo nábytok.

 

Výsledok zákazky

Nové priestory spoločnosti Lusik Trade dostali estetický vzhľad, na ktorý čakali, a každý v spoločnosti teraz môže čerpať radosť a energiu z práce v živom a atraktívnom prostredí. Najdôležitejším aspektom celého projektu bolo vnútorné usporiadanie, ktoré vytváralo dojem celku, nie oddelených samostatných prvkov.

Reakcie klienta

Rozhodli sme sa pre zmodernizovanie pôvodných priestorov a dali sme si vypracovať projekt do štúdia Arkon Ateliér, ktoré s tým má dlhoročné skúsenosti. S finálnou verziou projektu sme oslovili spoločnosť Rehak, ktorá vyrába kancelársky nábytok na mieru a boli tejto spolupráci otvorení. Na osobnom stretnutí v showroome v Trnave sme si prešli všetky naše požiadavky a detaily potrebné na vyčíslenie cenovej ponuky. S finálnym výsledkom sme nadmieru spokojní, pracuje sa nám výborne a reprezentatívny vzhľad oceňujú aj naši obchodný partneri.

Lusik Trade s.r.o.

Video prezentácia projektu

Máte záujem o kancelárie podľa vaších predstáv?

Hľadáte
inšpirácie?