Respect Slovakia s.r.o.
Komplexná renovácia firemných priestorov
Typ interiéru Kancelárske priestory
Miesto Trnava
Rozloha 360 m²
Dátum 2023

BETTER WORKPLACE

Spoločnosť Respect Slovakia s.r.o., so sídlom v Trnave, je najväčšou profesionálnou firmou pôsobiacou na trhu finančného sprostredkovania v oblasti poistenie už viac ako 25 rokov.

image

Sme veľmi radi, že sme im mohli pomôcť pri zariaďovaní kancelárskych priestorov a recepcie. Bolo pre nás dôležité zohľadniť nielen estetické prvky, ale aj hodnoty a filozofiu spoločnosti, ktorou je ich profesionalita, kvalita a tradícia. Vďaka úspornej farebnej palete a kvalitnému nábytku sme vytvorili pri tejto našej realizácii moderný a zároveň útulný interiér.

Nápady oživené 3D návrhom

Pri návrhu sme venovali pozornosť každému dôležitému detailu a vytvorili sme čo najfunkčnejší priestor, ktorý splnil predstavy nášho zákazníka.

Zvolili sme jednoduché kombinácie svetlých odtieňov a originálne doplnky, ktoré dodali priestoru osobitý charakter.

Okrem návrhu interiéru sme sa tiež postarali o správne dispozičné riešenie a nábytok pre všetky rôzne funkcie a úlohy, ktoré zamestnanci v modernej kancelárii vykonávajú.

Náš tip

Farby by mali byť použité v interiéri tak, aby odrážali charakter značky a vytvárali príjemné prostredie pre zamestnancov. Pri výbere farieb odporúčame použiť farby, ktoré sú súčasťou farebnej schémy.

Profesionalita, kvalita a tradícia

Vždy je pre nás veľkým potešením, keď spoznáme klienta, ktorý uznáva rovnaké firemné hodnoty ako naša spoločnosť. Bolo pre nás jednoduchšie tvoriť tento firemný interiér, keďže sme sa mali možnosť držať našich základných hodnôt a tie pretaviť do reality, výsledkom je inšpiratívny priestor pre nášho zákazníka.

image

Našim cieľom bolo zohľadniť všetky potreby a požiadavky nášho klienta a zároveň zabezpečiť dobré pracovné podmienky pre zamestnancov. Dôležitým faktorom bolo pre nás splniť požiadavky nášho zákazníka v stanovenom rozpočte a termíne.

Open Space Office

Zameranie spoločnosti nášho zákazníka si vyžadovalo vytvorenie interiéru v ktorom by boli umiestnené klientske zóny. Tento otvorený priestor podporuje spoluprácu, komunikáciu a interakciu medzi zamestnancami. Okrem toho, otvorený priestor môže viesť k lepšej optimalizácii priestoru a znižovaniu nákladov na kancelársku infraštruktúru. Tým sa zlepšuje efektivita a hospodárnosť využitia priestoru.

Výsledok spolupráce

Spolupráca s našim zákazníkom bola veľmi pozitívna a kreatívna, čo nám umožnilo vytvoriť pre neho unikátny a moderný pracovný priestor. Výsledkom našej spolupráce bol kancelársky interiér, ktorý dokonale zodpovedal potrebám a preferenciám nášho zákazníka. S jeho súhlasom sme použili kombináciu farebných tónov a materiálov, ktoré vytvorili príjemnú a pozitívnu atmosféru pre jeho zamestnancov.

Reakcie klienta

,,Naša spoločnosť potrebovala zariadiť nové kancelárske priestory. Oslovili sme firmu Rstudio, kde sme sa už hneď po prvej konzultácii s pánom Bekom rozhodli pre realizáciu nášho projektu u nich. V prvom kroku bol našou prioritou návrh, ktorý by spĺňal všetky naše požiadavky. Rstudio nám poskytlo veľmi  kvalitné a esteticky príjemné riešenie interiéru, ktoré sme jednoznačne prijali. Rýchlosť a efektivita s ktorou pracovali na našom projekte bola úžasná.’’

Respect

Video prezentácia projektu

Máte záujem o kancelárie podľa vaších predstáv?

Hľadáte
inšpirácie?