TZMO Slovakia s.r.o.
Cesta k interiéru budúcnosti
Typ interiéru Kancelárske priestory
Miesto Senec
Rozloha 600 m²
Dátum 2019

Aktualizácia prvotného dojmu

Spoločnosť TZMO Slovakia s.r.o., so sídlom v Senci sú popredným európskym výrobcom a dodávateľom hygienických výrobkov, kozmetiky a zdravotníckych pomôcok na svetovom trhu.

image

Náš tím sa ujal úlohy zlepšiť pracovné prostredie spoločnosti TZMO. Po dôkladnom prieskume sme zistili, že kancelárske priestory boli zastarané a monotónne, čo malo negatívny vplyv na produktivitu a spokojnosť zamestnancov. Využili sme najnovšie trendy v dizajne kancelárií a vybavení, aby sme zabezpečili maximálnu flexibilitu a pohodlie.

Náš tip

Odporúčame sústrediť sa na vytvorenie priaznivého a inšpiratívneho interiéru pre zamestnancov v ktorom budú šťastnejší a vďaka tomu produktívnejší.

ERGONOMICKÉ A DYNAMICKÉ

Po viacerých stretnutiach organizovaných s vedením a vzhľadom na filozofiu spoločnosti sme navrhli hybridný priestor, ktorý kombinuje „sólo“ priestory s inými, známymi ako „tímové“ a „kolektívne“ priestory. Toto je miesto, kde sa inovácia, pohodlie a práca prispôsobujú novému použitiu bez toho, aby sa vzdali svojej pôvodnej podstaty.

image

,,Od vtedy, ako ste nám zrealizovali tento projekt, sme zaznamenali výrazné zlepšenie produktivity a spokojnosti našich zamestnancov, čo má priaznivý vplyv na naše podnikanie.'' - vedenie spoločnosti TZMO Slovakia s.r.o.

Reprezentatívny vstup

Vstupná časť priestoru má okrem funkčnej recepcie aj oddychovú časť, ktorá je oddelená výraznou dizajnovou stenou. Po dôkladnej analýze sme zistili, že pôvodná recepcia bola sterilná a bez osobnosti. Zmenili sme farby, materiály a osvetlenie, aby sme vytvorili priestor, ktorý sa líši od bežných kancelárskych priestorov. Využili sme kreatívne prvky ako živé rastliny a moderné nábytok, ktoré prispievajú k celkovému pocitu útulnosti a pohodlia.

 

 

KANCELÁRIE V NOVOM SVETLE

 

V kancelárii sa používa niekoľko typov miest na stretnutia. Sú medzi nimi tradičné dizajny – s konferenčným stolíkom a stoličkami, neformálnejšie so salónikom a konferenčnými stolíkmi, ale aj priestory s mobilnými kúskami, ktoré umožňujú prestavať interiér s ohľadom na počet účastníkov a charakter stretnutia.

 

Výsledok spolupráce

Otvorené a flexibilné, nové kancelárie, v ktorých sídli spoločnosť TZMO transformujú imidž tradične spojený s inštitucionálnymi priestormi na moderné, priateľské a prívetivé prostredie, kde sa pracovníci aj návštevníci cítia pohodlne a vítaní.

Reakcie klienta

,,Vo všeobecnosti musím povedať, že sme boli nadštandardne spokojní s komunikáciou, flexibilitou a všetkým, čo súviselo s realizáciou nášho projektu. Sme spokojní aj so samotným nábytkom, jeho výzorom aj kvalitou a s celkovým priebehom realizácie. Za nás 120 % na všetko."

TZMO Slovakia s.r.o.

Video prezentácia projektu

Máte záujem o kancelárie podľa vaších predstáv?

Hľadáte
inšpirácie?