Kongsberg Automotive s.r.o.
Moderné pracovné prostredie v kancelárii
Typ interiéru Kancelárske priestory
Miesto Vráble
Rozloha 900 m²
Dátum 2019

Realizácia v troch etapách

Kongsberg Automotive s.r.o. vyvíja a ponúka širokú škálu produktov svetovej triedy pre trhy osobných automobilov a úžitkových vozidiel. Spoločnosti Kongsberg s.r.o. so sídlom vo Vrábloch sme realizovali kancelárske priestory, recepciu, oddychovú miestnosť a kuchynku.

image

Realizácia zákazky prebiehala v troch etapách. Prvá etapa sa uskutočnila v roku 2019, kedy sme zrealizovali prvý open office vo forme štvorpracovísk pre 20 zamestnancov. Presne o dva roky neskôr sme im dokázali zabezpečiť ďalší open office s 20 pracovnými miestami v identickom štýle. V poslednej etape prebiehala realizácia recepcie, oddychovej zóny a firemnej kuchynky.

Náš tip

Pri použití výraznej doplnkovej farby ako napríklad modrá, odporúčame kombináciu s úspornými farebnými paletami. Bledé odtiene vytvoria v interiéri pocit pohodlia a základňu pre živšie farby. Vďaka tomu vznikne elegantný, moderný a zároveň útulný interiér.

CIEĽ ZÁKAZKY

Cieľom zákazky bolo vytvorenie reprezentatívnych a nadčasových priestorov. Dôležité bolo, aby pracovný priestor v open space mal dostatočné úložné riešenie a zakomponovanie farieb spoločnosti do nábytku. Pekná a vhodne zvolená recepcia s logom firmy je vizitkou spoločnosti Kongsberg Automotive.

image

RECEPCIA

 

Veľmi dobre vieme, že recepcia je tiež dôležitým oknom do duše. Zlý prvý dojem môže narobiť veľa škody. Preto sme pri návrhu venovali veľkú pozornosť práve recepcii. Dôležitým prvkom recepcie bolo umiestnenie loga, ktoré je najdôležitejším prvkom pri vstupe do samotnej budovy. Pracovali sme s modrou firemnou farbou, ktorá priestor dokonale oživila.

Využitie firemných farieb

Jednou z hlavných požiadaviek nášho zakazníka bolo vytvorenie interiéru kancelárií a recepcie s využitím firemných farieb a prvkov. Celý priestor sa zjednotil a zároveň sa vytvorila požadovaná atmosféra, vďaka čomu sa zamestnancom a zákaznikom priblížila firemná kultúra a filozofia celej firmy.

 

MIESTO NA ODDYCH AJ PRÁCU

 

Na recepcií sme vytvorili zónu určenú na rôzne stretnutia, ktoré sa tým pádom nemusia uskutočnovať v kancelárii alebo na sústredenú súkromnú prácu. Zvolili sme flexibilný nábytok, pomocou ktorého sme vytvorili variabilný priestor na porady, formálne aj neformálne stretnutia či rozhovory.

 

Výsledok spolupráce

Výberom nábytku podľa firemného dizajnu a konkrétnej farebnej schémy sme vytvorili zóny a flexibilný pracovný priestor prispôsobený potrebám zamestnancov. So zákazníkom sme úzko spolupracovali, aby sme našli ten správny pocit a ergonómiu. Teraz má k dispozícii moderné a funkčné pracovné prostredie so súčasným dizajnom a maximálnym pohodlím.

Reakcie klienta

„Na osobnom stretnutí v našej spoločnosti nám odovzdali svoje dlhoročné skúsenosti a množstvo technických riešení, ktoré nás oslovili a preto sme sa rozhodli pre spoluprácu s nimi. Pekná a vhodne zvolená recepcia s logom firmy je vizitkou našej spoločnosti. Celý projekt v rámci, ktorého boli zariadené viaceré miestnosti je reprezentatívny a nadčasový. Ďakujeme za seriózny prístup, kvalitné prevedenie a promptné reagovanie na naše požiadavky.“

Kongsberg Automotive s.r.o.

Video prezentácia projektu

Máte záujem o kancelárie podľa vaších predstáv?

Hľadáte
inšpirácie?